Rezultate te kerkimit per termin: +Arsyeja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.448Z

Arsyeja kryesore e divorceve

Nga Express më 08 shtator 2011 në ora 22:00 Nuk është më tradhtia arsyeja kryesore e divorcit të çifteve të martuar. Sipas një studimi britanik, motivi më i zakonshëm është “growing apart”, që do të thotë ndryshimi i partnerëve gjatë kohës duke u bërë të papërsht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.712Z

Arsyeja dhe interesi partiak

Politika shtetërore udhëhiqet nga të dyja, edhe nga "arsyeja", edhe nga "interesi". Është një raport i ndërsjellët: arsyeja i hap rrugë realizimit të interesit, ndërkohë që "interesi" determinon "arsyen". Në momentet aktuale të zhvillimeve në shtetin e pavarur të Kosovës po mbisund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.415Z

FOTOT/ Pornostarja britanike tërbon Iranin, ja arsyeja

Një pornostare britanike e njohur me emrin Candy Charms ka tërbuar Iranin. Ajo ka publikuar një foto ku shihet e mbuluar me shami. Sapo u ktheva nga Teherani ku bëra një operacion te buzët. Në Teheran i bëjnë më mirë se kud, ndaj e dua këtë qytet, shkruante ajo në rrjetet sociale. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.416Z

Zbulohet arsyeja pse Uruguaji ishte aq dobët

Zyrtarët brazilianë thonë se i kanë konfiskuar ekipit të Uruguajit rreth 39 kilogramë krem karamel. Kremi u sekuestrua kur ekipi mbërriti në Brazil për Kupën e Botës. Sipas BBC, ky lloj kremi, që quhet dulce de leche, është jashtëzakonisht popullor në Uruguaj. Por autoritetet në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.237Z

FOTOT/ Bukuroshja që po çmend rrjetin: Ja arsyeja

Reperi amerikan Tyga është parë së fundmi i shoqëruar nga një brune bukuroshe. Mësohet se ajo është modelja Demi Rose, 21 vjeç, britanike. Vetëm disa ditë më parë Tyga u nda me Kylie Jenner por duket se nuk ka humbur kohë të gjejë një femër tjetër. Rose është një modele e n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.202Z

Zbulohet arsyeja: Ja pse policia sheton korrupsionin

Policia në Indi nuk ka trajtuar me qindra dosje me ankesa për korrupsionin për një periudhë gati tetëvjeçare për shkak se nuk e dinin fjalëkalimin. Sipas BBC, oficerët e policisë në Delhi nuk mund të operonin me një portal ku ishin më shumë se 600 ankesa për çështjet e korrupsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.646Z

FOTOT/ Tre femra jetojnë fluturimin e endrrave, ja arsyeja

Tre femra britanike kishin prerë bileta ekonomike për të udhëtuar nga Gjibraltari në Londër. Por ato patën një surprizë të bukur. Laura, Sarah dhe Laurie panë tu ofrohej udhëtimi në klasin biznes. Ato hëngrën ushqim të shtrenjtë dhe pinë shampanjë. Arsyeja? Ishin të vetmet ud

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama