Rezultate te kerkimit per termin: +Arsyeja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.646Z

FOTOT/ Tre femra jetojnë fluturimin e endrrave, ja arsyeja

Tre femra britanike kishin prerë bileta ekonomike për të udhëtuar nga Gjibraltari në Londër. Por ato patën një surprizë të bukur. Laura, Sarah dhe Laurie panë tu ofrohej udhëtimi në klasin biznes. Ato hëngrën ushqim të shtrenjtë dhe pinë shampanjë. Arsyeja? Ishin të vetmet ud

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.508Z

Zbulohet arsyeja e shkëlqimit të Leo Messit

Arsyeja që Messi është rikthyer në formë është receta që ai ka përdorur për të humbur disa kilogramë të tepërt që i kishte fituar gjatë vitit të kaluar. Ai vitin e kaluar kishte një peshë mjaft të madhe, mirëpo më pas ka humbur mjaft shumë kilogramë. Dhe, arsyeja që ai humb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.947Z

DETAJET/ Ja arsyeja e vrasjes që tronditi Suedinë

Vrasja e 22-vjeçares Aleksandra Mezher pak ditë më parë në Suedi tronditi mbarë opinionin publik. Ajo u qëllua për vdekje me thikë nga një emigrant 15-vjeçar nga Somalia. Shkaku i vrasjes duket se ka qenë përfshirja e saj në një zënkë mes dy të rinjve. Mezher e cila ishte punonj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.386Z

Masakra e Orlandos, zbulohet arsyeja

Një burrë pretendon se është në dijeni të arsyes së masakrës së kryer në Orlando të SHBA-ve nga Omar Mateen. Ai thotë se është i dashuri i Mateen, 29-vjeçarit që vrau 50 persona në një klub homoseksualësh. Disa të dhëna kanë treguar se Mateen i frekuentonte të tillë klube. B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.297Z

FOTOT/ Del me gjoksin zbuluar në publik, ja arsyeja

Një vajzë 27-vjeçare nga Maryland, SHBA, ka sfiduar paragjykimet duke dalë me gjoksin e zhveshur në publik. Prej disa kohësh Chelsea Convington po lufton për lirinë e gjoksit, pra kundër diskriminit të femrave që zbulojnë gjoksin. Ajo ka edhe një blog ku publikon dhe dokumenton aktiv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.320Z

FOTO e mikut të Trump çmend rrjetin, ja arsyeja

Guvernatori i Indianas Mike Pence po darkonte me familjen e tij kur u shkrep kjo foto që ka çmendur rrjetin. Ai shihet në një restorant me gruan dhe vajzën. Por në pasqyrën pas tyre nuk shihet reflektimi i vajzës. Kjo ndoshta për shkak të këndit nga është shkrepur fotoja. Disa kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.123Z

Kjo foto ka shpërthyer rrjetin! Arsyeja është shumë prekëse

Kjo foto ka shpërthyer rrjetin pas publikimit të saj. Një nënë po i bënte dush foshnjës së saj që ishte me temperaturë ndërkohë që është fotografuar nga djali tjetër i saj, 5-vjeçar. Im bir mori celularin për të më njoftuar se më kishte ardhur një mesazh, dhe kur më pa në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama