Rezultate te kerkimit per termin: +Artan +Gjermeni

Total: 381
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.424Z

Plagosja, roja rrëzon alibinë e gjyqtarit Artan Gjermeni

Roja i garazhit ku parkon makinën Smart gjyqtari i Tiranës Artan Gjermeni, ka treguar në polici se nuk ka ndonjë llamarinë brenda në garazh, që mund të ketë shkaktuar dëmtimet në duar dhe trup, të pretenduara nga gjyqtari si vetëplagosje. Kjo pasi sipas tij, ai hyn herë pas herë në g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.901Z

Tiranë, plagoset me thikë Artan Gjermeni, gjyqtari e mohon

Plagoset me thikë gjyqtari Artan Gjermeni. Gjermeni është dërguar në QSUT për të marrë ndihmën mjekësore. Mësohet se gjyqtari Gjermeni është goditur 4 herë me thikë. Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje. Policia ka nisur menjëherë hetimin, mirëpo, rrethanat e ngjarjes janë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.904Z

Pamje nga garazhdi ku u plagos gjyqtari Artan Gjermeni

Kjo është një pamje e garazhit ku mbeti i plagosur gjyqtari i Gjykatës së Tiranës Artan Gjermeni. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme dhe u raportua se gjyqtari u qëllua katër herë me thikë, mirëpo vetë ky i fundit edhe pse refuzoi fillimisht të jepte shumë të dhëna për policinë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.107Z

Fullani, në dorën e gjyqtarit Artan Gjermeni

Gjyqi për ish-guvernatorin, që akuzohet për shpërdorim detyre, do të fillojë më 29 shtator Ish-guvernatori Ardian Fullani do të përballet më 29 shtator në gjykatë me prokurorinë, e cila e akuzon për shpërdorim detyre, për vjedhjen e Thesarit të Shtetit dhe blerjen e ish-hotel “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.852Z

Dëmtohet Artan Gjermeni, gjyqtari në spital: U preva me llamarinë

Plagoset me mjete prerëse gjyqtari i Gjykatës së Tiranës, Artan Gjermeni. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme, ku gjyqtari është paraqitur në spitalin Nënë Tereza për mjekim. Në njoftimin paraprak për mediat, policia thotë se plagosja e gjyqtarit Gjermeni ka qenë aksidentale. Ai ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.600Z

Artan Gjermeni: 20 mijë eurot që mu gjetën në makinë, janë të ardhura të familjes

Artan Gjermeni vazhon të këmbngul se ngjarja e tij është aksidentale në garazhin e makinës. I kontaktuar nga ABC News gjyqtari Gjermeni nuk pranoi të flasë para kameras, por nuk ngurroi të japë versionin e tij. Ai tha se ngjarja ka qenë një aksident dhe për këtë fakt nuk ka çfarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.902Z

Theret me thikë gjyqtari Artan Gjermeni

Gjyqtari Artan Gjermeni është plagosur me thikë gjatë orëve të mbrëmjes së kësaj të diele nga persona ende të paidentifikuar në kryeqytet. Mësohet se gjyqtari është goditur 4 herë me thikë, ndërsa ësht&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama