Rezultate te kerkimit per termin: +Artan +Gjermeni

Total: 381
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.852Z

Dëmtohet Artan Gjermeni, gjyqtari në spital: U preva me llamarinë

Plagoset me mjete prerëse gjyqtari i Gjykatës së Tiranës, Artan Gjermeni. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme, ku gjyqtari është paraqitur në spitalin Nënë Tereza për mjekim. Në njoftimin paraprak për mediat, policia thotë se plagosja e gjyqtarit Gjermeni ka qenë aksidentale. Ai ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.600Z

Artan Gjermeni: 20 mijë eurot që mu gjetën në makinë, janë të ardhura të familjes

Artan Gjermeni vazhon të këmbngul se ngjarja e tij është aksidentale në garazhin e makinës. I kontaktuar nga ABC News gjyqtari Gjermeni nuk pranoi të flasë para kameras, por nuk ngurroi të japë versionin e tij. Ai tha se ngjarja ka qenë një aksident dhe për këtë fakt nuk ka çfarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.902Z

Theret me thikë gjyqtari Artan Gjermeni

Gjyqtari Artan Gjermeni është plagosur me thikë gjatë orëve të mbrëmjes së kësaj të diele nga persona ende të paidentifikuar në kryeqytet. Mësohet se gjyqtari është goditur 4 herë me thikë, ndërsa ësht&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.907Z

Gjermeni genjeu policine

brbrProkuroria ka verifikuar deshmine e dhene mbremjen e te dieles nga gjyqtari i plagosur Artan Gjermeni duke zbuluar se pretendimet e tij nuk qendronin Policia ka kontrolluar me imtesi garazhin ne shtepine e gjyqtarit te Tiranes por nuk ka gjetur as llamarinen me te cilen Gjermeni pretendon se u p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.968Z

Gjyqtari Artan Gjermeni u plagos nga një femër

Plagosja e gjyqtarit Artan Gjermeni, dyshohet se ka lidhje me çështje morale. Burime nga policia e Tiranës bëjnë me dije se versioni i dhënë nga gjyqtari se është aksidentuar në garazhdin e tij ka rënë për disa arsye. Nga kqyrja e k&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.905Z

Gjyqtari Gjermeni plagoset me thikë: U preva me llamarinë

Misteret e plagosjes së ish-anëtarit të KLD-së, lidhja me sherrin, dëshmitë dhe dosjet VIP Mariglen Mullai Me katër plagë thike u dërgua dje në spitalin “Nënë Tereza” gjyqtari Artan Gjermeni, ish-anëtar i KLD-së, teksa ai vetë deklaron se është prerë aksidentalisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.907Z

Dyshime mbi plagosjen e gjyqtarit Gjermeni, i gjenden 20 mijë euro në makinë

Policia ka deklaruar se në makinën e gjyqtarit Artan Gjermeni janë gjetur 20 mijë euro. Gjermeni dyshohet se u plagos mbrëmjen e djeshme megjithëse ai e kundërshtoi një gjë të tillë. Gjyqtari deklaroi se ishte prerë aksidentalisht me një llamarinë në garazhin e tij, por policia nuk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama