Rezultate te kerkimit per termin: +Asnj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.333Z

Rama: Arka e shtetit bosh, qeveria asnjë ndihmë Veriut

TIRANË-Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka akuzuar sot qeverinë se nuk përballon dot emergjencat në vend. Pak minuta pasi në mesditë kryeministri Sali Berisha nga Kukësi shpalli gjendje emergjence për gjithë Qarkun e Kukësit për shkak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.680Z

Asnjë investim, 'harrohet' pika turistike e Byshekut

Pika turistike e Byshekut në komunën Shushicë prej vitesh është lënë në harresë të plotë. Megjithëse ndodhet shumë pranë qytetit të Elbasanit (rreth 16 km larg), mungesa e investimeve për 20 vite me radhë ka bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.025Z

Shumë gola, por asnjë fitues

Derbi i kësaj jave në Premierligë i zhvilluar në mes të Arsenalit dhe Manchester Cityt ka sjellur shumë gola, por që nuk dha asnjë fitues, duke përfunduar 2 me 2. Ndeshja ishte tejet interesante me rikthime në rezultat. Aguero në minutën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.233Z

Asnjëri nga familja ime nuk ka asnjë biznes

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës nuk heq dorë nga kërkesa për rrëzimin e Qeverisë Thaçi. Deputeti Daut Haradinaj në emisionin "Rubikon" të KTV-së ka mohuar se iniciativa e tyre po bëhet për marketing elektoral apo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.315Z

11 shtatori, CIA: Shqipëria nuk kreu asnjë hetim

Raporti më i fundit i Komitetit kundër Torturës në SHBA e ka renditur Shqipërinë si një ndër 54 vendet që e kanë ndihmuar CIA-n amerikane në procesin e arrestimit, mbajtjes dhe marrjes në pyetje të të dyshuarve si të implikua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.728Z

Arvizu: Nuk kam asnjë axhendë personale

Në një kohë kur ambasadori amerikan në Tiranë, Aleksandër Arvizu është atakuar prej Kryeministrit Berisha, nga Elbasani, ai i ka dhënë përgjigje të gjitha kritikave dhe aludimeve për një axhendë të tijën personale.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.128Z

Shqiptarë e maqedonas, asnjë pakt për qeverisje

SHKUP-Edhe pse pritej për fundimi i negociatave për qeverinë e re, partia maqedonase VMRO-DPMNE dhe ajo shqiptare, BDI kanë rënë dakord që kjo të ndodhë gjatë javës së ardhshme. Dy partitë aleate kanë shtyrë publikimin e p&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama