Rezultate te kerkimit per termin: +Asnj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.025Z

Shumë gola, por asnjë fitues

Derbi i kësaj jave në Premierligë i zhvilluar në mes të Arsenalit dhe Manchester Cityt ka sjellur shumë gola, por që nuk dha asnjë fitues, duke përfunduar 2 me 2. Ndeshja ishte tejet interesante me rikthime në rezultat. Aguero në minutën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.233Z

Asnjëri nga familja ime nuk ka asnjë biznes

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës nuk heq dorë nga kërkesa për rrëzimin e Qeverisë Thaçi. Deputeti Daut Haradinaj në emisionin "Rubikon" të KTV-së ka mohuar se iniciativa e tyre po bëhet për marketing elektoral apo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.315Z

11 shtatori, CIA: Shqipëria nuk kreu asnjë hetim

Raporti më i fundit i Komitetit kundër Torturës në SHBA e ka renditur Shqipërinë si një ndër 54 vendet që e kanë ndihmuar CIA-n amerikane në procesin e arrestimit, mbajtjes dhe marrjes në pyetje të të dyshuarve si të implikua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.728Z

Arvizu: Nuk kam asnjë axhendë personale

Në një kohë kur ambasadori amerikan në Tiranë, Aleksandër Arvizu është atakuar prej Kryeministrit Berisha, nga Elbasani, ai i ka dhënë përgjigje të gjitha kritikave dhe aludimeve për një axhendë të tijën personale.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.128Z

Shqiptarë e maqedonas, asnjë pakt për qeverisje

SHKUP-Edhe pse pritej për fundimi i negociatave për qeverinë e re, partia maqedonase VMRO-DPMNE dhe ajo shqiptare, BDI kanë rënë dakord që kjo të ndodhë gjatë javës së ardhshme. Dy partitë aleate kanë shtyrë publikimin e p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.465Z

Mourinho: Nuk dua të largohet asnjë

/* */ MADRID, 2 janar 2012 - Trajneri i Real Madrid, Joze Mourinho, tha se deri ne 30 janar dyert e merkatos janë të hapura, por se ai personalisht nuk dëshironte që të mos largohej asnjë nga grupi aktual.Mou: “Jemi pak dhe kemi një g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.568Z

Doda: Bashkia asnjë vizion për qendrat sociale

TIRANË- Deputetja e Partisë Demokratike, Mesila Doda, deklaroi sot se Bashkia e Tiranës gjatë periudhës që është udhëhequr nga socialistët nuk ka pasur asnjë vizion për funksionimin e qëndrave sociale. “Për 11 vjet rrjesht B

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama