Rezultate te kerkimit per termin: +Asnj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.165Z

Asnjëherë e turpshme

Asnjëherë largë modestisë dhe glamurit, Paris Hilton edhe kësaj radhe, në përgaditje të lansimit të singlit të radhës, ka bërë një fotosesion shumë provokativ. Në reklamimin e veshjeve të saj të brendshme, 3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.727Z

Gruevski në SHBA pa asnjë shqiptar

Asnjë ministër shqiptar nuk ka qenë pjesë e udhtimit të kryeministrit maqedonas, Nikolla Gruevskit. Ky i fundit së bashku me ministrin e punëve të jashtme Nikolla Poposki dhe një sërë funksionarësh të tjerë edhe kësaj radhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.840Z

Ndoka: Brenda PDK-s nuk ekziston asnj lloj krize

Kryetari i Partis Demokristiane, Nard Ndoka, ka mohuar krizn e prfolur Brenda partis q ai drejton. N nj prononcim pr media tai u shpreh se "brenda PDK-s nuk ka asnj prplasje reale". Sipas tij, nuk ka asnj lloj problemi n PDK, as me grupin parlamentar dhe as me kryesin e ksaj partie. Jan dizinformim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.404Z

Asnjë shenjë nga shtatzania

Jennifer Aniston nuk plaket kurrë, por kjo jo vetëm për linjat e saj të shkëlqyera prej vitesh. 44-vjeçarja, me pushime në Cabo, Meksikë, dukej tepër e dhënë dhe e dashuruar si një adoleshente pas të dashurit të saj, Justin The

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.492Z

Gaxherri: LDK-ja asnjëherë s’ka pasur asnjë lloj dashurie për PDK-në

Deputetja nga radhët e LDK-së, Besa Gaxherri ka theksuar se procesi i krijimit të institucioneve të vendit ka qenë një proces i vështirë dhe i komplikuar. Ajo ka thënë se ky proces ka qenë një rrugë e vështirë dhe e pa pran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.395Z

Rreth 119 avokatë, asnjë nuk pranon "Dajtin"

TIRANE-Gjykata e Krimeve të Rënda e cilëson ngërçin e krijuar në gjyqin e Dritan Dajtit, si një situatë të jashtëzakonshme dhe kërkon ndihmën e Dhomës Kombëtare të Avokatisë, për t'i dhënë zgjidhje &cced

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.740Z

Usain Bolt: Nuk jam dopuar asnjëherë

Pas zbulimit me doping të Tajson Gej dhe Asafa Pauell, bota e atletikës është futur në panik. Për të qetësuar dashamirësit e këtij sporti, Usain Bolt siguroi se është i “pastër” dhe se nuk ka përdorur asnjëher&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama