Rezultate te kerkimit per termin: +Asnj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.727Z

Gruevski në SHBA pa asnjë shqiptar

Asnjë ministër shqiptar nuk ka qenë pjesë e udhtimit të kryeministrit maqedonas, Nikolla Gruevskit. Ky i fundit së bashku me ministrin e punëve të jashtme Nikolla Poposki dhe një sërë funksionarësh të tjerë edhe kësaj radhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.840Z

Ndoka: Brenda PDK-s nuk ekziston asnj lloj krize

Kryetari i Partis Demokristiane, Nard Ndoka, ka mohuar krizn e prfolur Brenda partis q ai drejton. N nj prononcim pr media tai u shpreh se "brenda PDK-s nuk ka asnj prplasje reale". Sipas tij, nuk ka asnj lloj problemi n PDK, as me grupin parlamentar dhe as me kryesin e ksaj partie. Jan dizinformim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.404Z

Asnjë shenjë nga shtatzania

Jennifer Aniston nuk plaket kurrë, por kjo jo vetëm për linjat e saj të shkëlqyera prej vitesh. 44-vjeçarja, me pushime në Cabo, Meksikë, dukej tepër e dhënë dhe e dashuruar si një adoleshente pas të dashurit të saj, Justin The

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.492Z

Gaxherri: LDK-ja asnjëherë s’ka pasur asnjë lloj dashurie për PDK-në

Deputetja nga radhët e LDK-së, Besa Gaxherri ka theksuar se procesi i krijimit të institucioneve të vendit ka qenë një proces i vështirë dhe i komplikuar. Ajo ka thënë se ky proces ka qenë një rrugë e vështirë dhe e pa pran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.395Z

Rreth 119 avokatë, asnjë nuk pranon "Dajtin"

TIRANE-Gjykata e Krimeve të Rënda e cilëson ngërçin e krijuar në gjyqin e Dritan Dajtit, si një situatë të jashtëzakonshme dhe kërkon ndihmën e Dhomës Kombëtare të Avokatisë, për t'i dhënë zgjidhje &cced

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.740Z

Usain Bolt: Nuk jam dopuar asnjëherë

Pas zbulimit me doping të Tajson Gej dhe Asafa Pauell, bota e atletikës është futur në panik. Për të qetësuar dashamirësit e këtij sporti, Usain Bolt siguroi se është i “pastër” dhe se nuk ka përdorur asnjëher&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.469Z

VIP-a që nuk kanë asnjë talent

 Në botën e madhe të show-bizit ka plotë personazhe të cilat kanë arritur aty ku janë falë aftësive të tyre vokale, aktruese apo talenteve të veçanta. Krahas tyre, ka edhe nga ata, të cilët nuk kanë bërë asnj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama