Rezultate te kerkimit per termin: +Aston +Villa

Total: 610
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.502Z

O’Neill mbetet në Aston Villa

Martin O’Neill ka mohuar spekulimet rreth largimit të tij nga Aston Villa gjatë verës. Së fundi thuhej se O’Neill është duke konsideruar të ardhmen e tij në klub, por menaxheri ka insistuar se planifikon të mbetet në Villa Park. “Sigurisht se dua të mbetem. Pse duhet të mendoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.493Z

Formacionet zyrtare: Aston Villa – Arsenal

Janë publikuar formacionet e ndeshjes Aston Villa-Arsenal, në kuadër të Premierligës, që luhet në “Villa Park”, në ora 14:30. Skuadra e Wengerit kërkon fitore për tu ngjitur e para në tabelë, ndërsa Aston Villa po kalon n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.735Z

Jones kërkohet nga Aston Villa

Aston Villa ka hyrë në garë me Liverpoolin për transferimin e sulmuesit të Sunderlandit, Kenwyne Jones, kanë bërë të ditur mediet angleze të premten. Sunderland do të vlerësojë ofertat për yllin e Trinidad e Tobagos, i cili ka humbur vendin në ekipin e parë, pas shkëlqimit të Dar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.316Z

Aston Villa interesohet për Kuszczakun

Aston Villa është e interesuar për portierin e Manchester Unitedit, Tomasz Kuszczak. E përditshmja angleze, The Birmingham Mail ka njoftuar të dielën se interesimi nga Villa për Kuszczakun ka zgjuar njoftime të shumta në vendlindjen e reprezentuesit polak, i cili ka shprehur pakënaqësin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.329Z

Maradona kërkon të stërvisë Aston Villa-n

Diego Maradona është i interesuar të stërvisë Aston Villa-n. Pohimi ka ardhur nga agjenti i tij, Walter Soriano. “Maradona dëshiron të transferohet në Angli dhe të bëhet trajneri i Aston Villa-s. I përlqen shumë klubi anglez dhe mënyra se si jetohet në atë vend&rdqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.654Z

Aston Villa huazon Keanen

Aston Villa ka njoftuar për huazimin e sulmuesit të Republikës së Irlandës, Robbie Keane. Futbollisti i Los Angeles Galaxy do t’i bashkohet skuadrës nga Villa Park deri më 25 shkurt dhe do të jetë në dispozicion nga takimi kundër Evertonit në fundjavë si dhe ka të drejtë loje në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.432Z

Bent nuk largohet nga Aston Villa

Nga Express më 21 korrik 2011 në ora 21:30 Sulmuesi Darren Bent ka insistuar se nuk planifikon të largohet nga Aston Villa gjatë këtij afati kalimtar të verës. Klubi humbi mesfushorët Stewart Downing dhe Ashley Young, të cilët u larguan në drejtim të Liverpoolit, respektivisht Manch

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama