Rezultate te kerkimit per termin: +Aston +Villa

Total: 610
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.329Z

Maradona kërkon të stërvisë Aston Villa-n

Diego Maradona është i interesuar të stërvisë Aston Villa-n. Pohimi ka ardhur nga agjenti i tij, Walter Soriano. “Maradona dëshiron të transferohet në Angli dhe të bëhet trajneri i Aston Villa-s. I përlqen shumë klubi anglez dhe mënyra se si jetohet në atë vend&rdqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.654Z

Aston Villa huazon Keanen

Aston Villa ka njoftuar për huazimin e sulmuesit të Republikës së Irlandës, Robbie Keane. Futbollisti i Los Angeles Galaxy do t’i bashkohet skuadrës nga Villa Park deri më 25 shkurt dhe do të jetë në dispozicion nga takimi kundër Evertonit në fundjavë si dhe ka të drejtë loje në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.432Z

Bent nuk largohet nga Aston Villa

Nga Express më 21 korrik 2011 në ora 21:30 Sulmuesi Darren Bent ka insistuar se nuk planifikon të largohet nga Aston Villa gjatë këtij afati kalimtar të verës. Klubi humbi mesfushorët Stewart Downing dhe Ashley Young, të cilët u larguan në drejtim të Liverpoolit, respektivisht Manch

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.712Z

Aston Villa kërkon Scott Parker

Aston Villa raportohet se është e interesuar të transferojë mesfushorin e West Ham United, Scott Parker. "The Times" shkruan se West Hami është i gatshëm të shesë çdo lojtar me përjashtim të Parker, edhe pse e ardhmja e mesfushorit po ashtu është e pasigurt me shumë klu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.863Z

Aston Villa, ofertë për Keane

Rikthimi i Robbie Keane te Tottenham mund të zgjatë vetëm disa ditë. Aktualisht i huazuar te Celtic Glasgow, sulmuesi irlandez është bërë shënjestër e klubit tjetër anglez Aston Villa. Sipas medieve angleze klubi nga Villa Park është i gatshëm të investojë 11 milionë funte për ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.645Z

Pires do transferohet tek Aston Villa

Robert Pires ish-lojtar i kombetares franceze do te nenshkruaje ditet e ardhshme nje kontrate me klubin e Premier League Aston Villa. Pires i cili ka luajtur me pare ne kampionatin anglez me Arsenal dhe ka fituar dy tituj kampion me londinezet ne 6 vjet do te luaje per ekipin e drejtuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.127Z

Formacionet zyrtare: Aston Villa – Manchester City

Skuadra e Manchesterit përballet me Aston Villa në xhiron e dymbëdhjetë të Premierligës. Takimi zhvillohet në “VillaPark”, në ora 14:30. Formacionet janë këto: Aston Villa: Guzan, Hutton, Richards, Clark, Amavi, Gana, Veretout, Sanch

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama