Rezultate te kerkimit per termin: +Aston +Villa

Total: 610
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.432Z

Bent nuk largohet nga Aston Villa

Nga Express më 21 korrik 2011 në ora 21:30 Sulmuesi Darren Bent ka insistuar se nuk planifikon të largohet nga Aston Villa gjatë këtij afati kalimtar të verës. Klubi humbi mesfushorët Stewart Downing dhe Ashley Young, të cilët u larguan në drejtim të Liverpoolit, respektivisht Manch

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.712Z

Aston Villa kërkon Scott Parker

Aston Villa raportohet se është e interesuar të transferojë mesfushorin e West Ham United, Scott Parker. "The Times" shkruan se West Hami është i gatshëm të shesë çdo lojtar me përjashtim të Parker, edhe pse e ardhmja e mesfushorit po ashtu është e pasigurt me shumë klu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.863Z

Aston Villa, ofertë për Keane

Rikthimi i Robbie Keane te Tottenham mund të zgjatë vetëm disa ditë. Aktualisht i huazuar te Celtic Glasgow, sulmuesi irlandez është bërë shënjestër e klubit tjetër anglez Aston Villa. Sipas medieve angleze klubi nga Villa Park është i gatshëm të investojë 11 milionë funte për ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.645Z

Pires do transferohet tek Aston Villa

Robert Pires ish-lojtar i kombetares franceze do te nenshkruaje ditet e ardhshme nje kontrate me klubin e Premier League Aston Villa. Pires i cili ka luajtur me pare ne kampionatin anglez me Arsenal dhe ka fituar dy tituj kampion me londinezet ne 6 vjet do te luaje per ekipin e drejtuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.127Z

Formacionet zyrtare: Aston Villa – Manchester City

Skuadra e Manchesterit përballet me Aston Villa në xhiron e dymbëdhjetë të Premierligës. Takimi zhvillohet në “VillaPark”, në ora 14:30. Formacionet janë këto: Aston Villa: Guzan, Hutton, Richards, Clark, Amavi, Gana, Veretout, Sanch

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.892Z

Premier League, Hull-Aston Villa 0-2

Aston Villa ka fituar takimin e mbetur të javës së 28-të të Premier League. duke fituar në transfertë 0-2 me Hull City. Golat janë shënuar nga Agbonlahor dhe Milner. Pas këtij takimi kreun e klasifikimit e mban Chelsea me 77 pikë duke lënë pas Manchester United me 76, Arsen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.699Z

Aston Villa pret Bradleyn

Nga Express më 30 janar 2011 në ora 17:48 Menaxheri i Aston Villës, Gerard Houllier shpreson të transferojë mesfushorin e Borussia Moenchengladbachut, Michael Bradley në huazim për pjesën e mbetur të sezonit, kanë njoftuar mediet angleze të dielën. Reprezentuesi i Shteteve të Bashk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama