Rezultate te kerkimit per termin: +Ata

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.706Z

Kryeministri: Ata që ndërrojnë gratë për vota dhe shtetësira, e kanë të vështirë t’i bindin të tjerët

17-06-2013 / Gazeta 55 Berisha thirrje qytetarëve: Bashkohuni me ne për Shqipërinë e zhvilluar“Pyeteni mamuthin e korrupsionit ç’të lidh me Gjirokastrën, përse nuk qëndrove në Sarandë, a ka edhe atje minoritare, apo se ata e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.954Z

Qytetarët nuk i fajësojnë ata që po migrojnë

Largimin e qytetarëve nga Kosova për të migruar ilegalisht në vendet e Bashkimit Evropian, të rinjtë, por edhe persona më në moshë nga Komuna e Vushtrrisë i arsyetojnë, pasi që, sipas tyre, ata nuk kanë zgjidhje tjetër për t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.034Z

Bashkia e Tiranës: Ata që e shkatërruan qytetin në 4 vitet e fundit, nuk do të pengojnë zhvillimin e Tiranës

Bashkia e Tiranës hedh poshtë deklaratat e Partisë Demokratike dhe lajmet e publikuara ditët e fundit në disa portale të lidhura me të, mbi pretendimet për projektin e parkut të lojërave për fëmijë te Parku i Liqenit Artificial. Qytetarët e Tiranës e dinë se Partia Demokratike ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.306Z

Para se të vinin në Badovc, ata djem u falën në xhaminë e Dardanisë (Video)

Mëngjesin e 11 korrikut kur Policia e Kosovës kishte arrestuar fillimisht tre persona te liqeni i Badovcit, e mas edhe dy tjerë, ishin peshkatarët ata që i informuan organet e rendit, mirëpo identiteti i tyre nuk dihet. Disa nga këta peshkatarë që vazhdim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.965Z

Veliaj: Politikat po japin efekt. Kemi më shumë njerëz që po përdorin transportin publik krahasuar me ata që përdorin transportin privat

Tirana do të jetë i pari qytet në Ballkan që do të ketë një plan veprimi për qytetin e gjelbër. Gjatë prezantimit të metodologjisë dhe strategjisë për hartimin e planit për Tiranën e Gjelbër, një projekt ky i bashkisë në bashkëpunim me BERZH,  Kryetari i Bashkisë së Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.366Z

Thaçi: Institucionet nuk mund ti drejtojnë ata që përdorin dhunë politike

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha në një intervistë për Zërin e Amerikës, se njerëzit të cilët kanë përdorur dhe që përdorin dhunë për realizimin e qëllimeve politike, nuk do të mund të jenë bartës të institucioneve të Kosovës. Në intervistën dhënë korrespodentit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.479Z

Erdogan sulmon ashpër Perëndimin: Ata e duan vetëm naftën dhe arin e myslimanëve

Presidenti turk, Reccep Tayip Erdogan, ka thënë se Perëndimi po nxjerr të mira nga konflikti në Lindjen e Afërt, nën petkun e ofrimit të ndihmës. “Do ta them hapur këtë, të huajt e duan naftën, arin, diamantet dhe fuqinë e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama