Rezultate te kerkimit per termin: +Atentati

Total: 4442
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.762Z

Atentati ndaj Nunit, pyeten perseri deshmitaret

Atentati ndaj gjyqtarit Ardian Nuni ka detyruar agjente te Antiterrorit dhe hetues te Prokurorise se Krimeve te Renda te rimarrin ne pyetje mbi 20 persona. Deshmitare te rastesishem, roje parkimi, fqinje te gjyqtarit Nuni, personat qe e kane cuar ate te gjakosur mbremjen e 8 shkurtit ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.167Z

Atentati ne Afganistan 60 te vdekur

Rritet në 60 numri i të vdekurve nga atentati kamikaz që ndodhi sot në një spital të provincës së Logar, në jug të Kabulit. Në një komunikatë të Ministrisë afgane të Shëndetësisë bëhet me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.337Z

Atentati në Vlorë, i plagosuri dërgohet në Tiranë në gjendje të rëndë

Pavarësisht se i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale në Vlorë, 41-vjeçari Mikel Mehmeti i plagosur mbrëmë në lagjen Pavarësia, është transportuar drejt Tiranës për mjekim më të specializuar. Gjendja e tij paraqitet kritike, ndaj dhe mjekët kanë vendosur ta dërgojnë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.249Z

Atentati në Vlorë, gjykata vendos 20 ditë burg për Ferdinant Llanaj

Gjykata ka vendosur masën 20 ditë me burg për Ferdinat Llanaj. 39-vjeçari është palgosur gjatë një atentati në Vlorë më 1 shtator 2017.  Prokuroria kishte kërkuar masën arrest me burg për Ferdinantin. Vijon… Për më shumë lexoni në: Atentati në Vlorë, plagoset vël

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.313Z

Atentati ndaj Eltar Dedës, për motive politike

Vlorë, 19 shkurt, NOA Dega e Partisë Socialiste në Vlorë ka reaguar sot në lidhje me tentativën për atentat, ndaj kryetarit të kësaj dege, Eltar Deda. Në një komunikimin me mediat, drejtuesit e kësaj dege kanë theksuar se atentati ndaj kreut të PS-së ka pasur motive politike.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.921Z

Gazetari Artur Cani Zoti me shpetoi nga atentati

SSSAbrASS brbrTIRANE - Gazetari Artur Cani i shpetoi mbremjen e djeshme nje atentati i cili mund te kishte qene fatal per te Keshtu pretendon moderatori i nje prej emisioneve te televizionit News 24 Artur Cani i cili tregoi ngjarjen qe ndodhi nje dite me parebrbr brbrSipas gazetarit Artur Cani per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.440Z

Atentati në Lushnjë, 23 vjeçari i vrarë i sapo kthyer nga Italia

Një prej viktimave që humbi jetën si pasojë e një atentati me armë zjarri në Lushnjë ishte emigrant në Itali. Shtetasi Zamir Latifi, 23 vjeç kishte pak ditë që ishte kthyer nga Itali. Ai ishte në një nga lokalet në shëtitore kryesore të qytetit të Lushnjës ku u qëllua nga një ma

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama