Rezultate te kerkimit per termin: +Atentati

Total: 4442
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.873Z

Irani 'kërcënon' vendet fqinje

Nëse do të jetë e nevojshme forcat iraniane do të hyjnë në territorin e vendeve fqinje për të sulmuar bandidët dhe antirevolucionarët. Lajmin e ka konfirmuar zëvendëskomandanti i përgjithshëm i Policisë, gjenerali Ahmad Reza Radan.Reagimi erdhi pas një atentati që ndodhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.486Z

Pakistan, shperthim ne Peshauar, 7 viktima

Shtate persona kane humbur jeten ne nje shperthim te regjistruar pak caste me pare ne Peshauar te Pakistanit. Lajmin e bejne te ditur mediat lokale, sipas te cilave atentati eshte kryer permes nje autobombe qe eshte leshuar kunder nje postoblloku policie. Sipas burimeve, mes viktimave es

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.071Z

Turqi, shprthim n Stamboll, 4 t vdekur

Të paktën kater persona kanë humbur jetën në Stamboll, si pasojë e shpërthimit të një bombe. Sipas agjencive lokale të lajmeve, bomba shpërtheu gjatë kalimit të një autobuzi të ushtrisë, duke shkaktuar edhe disa të plagosur. Dyshohet se atentati mban firmën e rebelëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.844Z

Tiranë, atentat ndaj 65-vjeçarit, humb jetën në spital

TIRANE- Një person ka mbetur i vdekur mesditën e sotme në kryeqytet, pas një atentati ndaj tij me armë zjarri. Mësohet se viktima është Viktor Skeja, 65 vjeç. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Riza Cerova”. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.765Z

Tentative per grusht shteti ne Jemen

0 brbr brbrLuftetarte e fisit Huthi kane tentuar te realizojne nje grusht shteti ne kryeqytetin e Jemenit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.059Z

Gjyqtari Ardian Nuni lë spitalin

Tiranë - Gjyqtari Ardian Nuni, i plagosur dy ditë më parë, ka lënë dje Spitalin Ushtarak, pasi gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe jashtë rrezikut për jetën. Burime nga Spitali Ushtarak deklaruan për gazetën se gjyqtari i Gjykatës së Lartë iu nënshtrua të gjitha ekzamin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.457Z

Pritë pranë pallatit, plagoset në këmbë biznesmeni

13/10/2009  Atentatorit iu bllokua më pas arma. Policia: Në kërkim, ngjarja për motive të dobëta ELBASAN- Atentat me armë zjarri ndaj një biznesmeni në Elbasan. Ngjarja u regjistrua rreth orës 14.45 në rrugën “Rinia” pranë universitetit të këtij qyteti. Atentati Shtet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama