Rezultate te kerkimit per termin: +Atentati

Total: 4442
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.765Z

Tentative per grusht shteti ne Jemen

0 brbr brbrLuftetarte e fisit Huthi kane tentuar te realizojne nje grusht shteti ne kryeqytetin e Jemenit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.059Z

Gjyqtari Ardian Nuni lë spitalin

Tiranë - Gjyqtari Ardian Nuni, i plagosur dy ditë më parë, ka lënë dje Spitalin Ushtarak, pasi gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe jashtë rrezikut për jetën. Burime nga Spitali Ushtarak deklaruan për gazetën se gjyqtari i Gjykatës së Lartë iu nënshtrua të gjitha ekzamin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.457Z

Pritë pranë pallatit, plagoset në këmbë biznesmeni

13/10/2009  Atentatorit iu bllokua më pas arma. Policia: Në kërkim, ngjarja për motive të dobëta ELBASAN- Atentat me armë zjarri ndaj një biznesmeni në Elbasan. Ngjarja u regjistrua rreth orës 14.45 në rrugën “Rinia” pranë universitetit të këtij qyteti. Atentati Shtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.357Z

Greqi, grupi i armatosur kërcënon “elitën përgjegjëse” të krizës

ATHINE- Organizata e armatosur "Vullneti i Popullit", e cila konsiderohet si një nga grupet më të mëdha terroriste në Greqi, paralajmëroi sot se do të godasë "elitat" politike dhe ekonomike përgjegjëse për krizën financiare kombëtare. Në një deklaratë dërguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.910Z

Shkoder, vrasja e te riut, policia shoqeron 12 persona

SHKODER - Një 19-vjeçar nga qyteti i Shkodrës ka gjetur vdekjen mbrëmjen e djeshme pas një atentati me pistoletë ndaj tij, ndërkohë që policia nuk ka dhënë asnjë informacion lidhur me motivet dhe atentatorin e të riut. Sipas burimeve zyrtare të policisë së Shkodrës, ngjarja e rënd�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.592Z

Jemen atentat kunder Ministrit te Mbrojtjes

Shpërthimi i një autobombe në afërsi të godinës së Ministrisë së Mbrojtjes në kryeqytetin e Jemenit, Sanaa, vrau 11 persona, 6 prej të cilëve rojet personale të Ministrit të Mbrojtjes, Mohammed Nasser Ahmed. Nga hetimet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.592Z

Atentat ndaj Ministrit të Mbrojtjes, shpëton paq Nasser Ahmed

11 persona kanë mbetur të vdekur, 6 prej të cilëve rojet personale të Ministrit të Mbrojtjes, Mohammed Nasser Ahmed nga shpërthimi i një autobombe në afërsi të godinës së Ministrisë së Mbrojtjes në kryeqytetin e Jemenit,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama