Rezultate te kerkimit per termin: +Atentati

Total: 4442
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.910Z

Shkoder, vrasja e te riut, policia shoqeron 12 persona

SHKODER - Një 19-vjeçar nga qyteti i Shkodrës ka gjetur vdekjen mbrëmjen e djeshme pas një atentati me pistoletë ndaj tij, ndërkohë që policia nuk ka dhënë asnjë informacion lidhur me motivet dhe atentatorin e të riut. Sipas burimeve zyrtare të policisë së Shkodrës, ngjarja e rënd�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.592Z

Jemen atentat kunder Ministrit te Mbrojtjes

Shpërthimi i një autobombe në afërsi të godinës së Ministrisë së Mbrojtjes në kryeqytetin e Jemenit, Sanaa, vrau 11 persona, 6 prej të cilëve rojet personale të Ministrit të Mbrojtjes, Mohammed Nasser Ahmed. Nga hetimet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.592Z

Atentat ndaj Ministrit të Mbrojtjes, shpëton paq Nasser Ahmed

11 persona kanë mbetur të vdekur, 6 prej të cilëve rojet personale të Ministrit të Mbrojtjes, Mohammed Nasser Ahmed nga shpërthimi i një autobombe në afërsi të godinës së Ministrisë së Mbrojtjes në kryeqytetin e Jemenit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.058Z

Qëllohet makina me breshëri automatiku, vritet fëmija

FUSHE MAMURRAS- Një fëmijë ka mbetur i vrarë brenda në një makinë, në momentin kur një person, ende i paidentifikuar, qëlloi me breshëri automatiku në drejtim të automjetit në rrugën e vjetër nacionale Fushë Krujë- Milot në Fushë Mamurras. Ngjarja u shënua rreth orës 14:00 dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.223Z

Shkodër, vritet me pistoletë në treg Hysni Shpuza

Atentati Një 44-vjeçar humbi jetën dje pak orë pasi u qëllua me gjashtë plumba arme zjarri, në një atentat që ishte i dyti për viktimën në dy vitet e fundit. Viktima, Hysni Shpuza, lindur e banues në Shtoj të Shkodrës, është qëlluar me armë zjarri teksa bënte pazarin në këtë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.557Z

Ekstradohet nga Gjermania atentatori i Ilir Borovës

TIRANE- Gjermania sjell në pranga atentatorin e Ilir Borovës. Arsim Lita, 33-vjeçari kuksian është prangosur në Gjermani rreth 7 vite më parë, ndërsa ditën e djeshme ka zbritur në Rinas me pranga në duar. Ai di të vuajë dën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.754Z

Shmangen Krimet e Rënda për atentatin ndaj policit

27/12/2011  Polici i rrugores vazhdon të qëndrojë në reanimacion. Ngjarja e ‘98-ës, një pistë hetimi Atentati ndaj efektivit të policisë Hyska, pyeten 25 persona TIRANE- Ndryshe nga çfarë ndodh kur plagoset apo vritet një zyrtar policie, dhe çështjen e heton Prokuroria e Kr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama