Rezultate te kerkimit per termin: +Atletico

Total: 2921
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.114Z

Atletico po kthehet

Atletico Madrid po marshon sigurt drejt kthimit në krye të La Ligës. Të përzgjedhurit e Diego Simeones, kanë mposhtur në Calderon 3:1 Malagan. Tiago, Griezmann dhe Godin, ishin realizatorët për kampionët e Spanjës, ndërsa golin e vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.568Z

Rivaliteti shekullor Real 8211 Atletico

0 SSSAbrASS Rivaliteti me shume se nje shekullor mes Real dhe Atletico eshte ne kulmin e tij Finalja e C

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.630Z

Atletico i falet penalltive

Atletico Madrid ka arritur të kaulifikohet mbrëmjen e djeshme vetëm në sajë të llotarisë së penalltive. Pas fitores 1 me 0, që ishte e njëjtë si humbja në Gjermani, ndeshja shkoi në shtesë. Por të dyja ekipet ishin shumë të trembura në shtesë që të sulmonin duke shkuar në godi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.566Z

Formacionet zyrtare: Atletico - Real Madrid

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Atletico Madrid - Real Madrid. Atletico Madrid dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes derbi ndërmjet tyre në kuadër të La Ligës. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Atlet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.879Z

Barca - Atletico Madrid, formacionet zyrtare

Janë zyrtarizuar formacionet e ndeshjes Barcelona – Atletico Madrid, ndeshje kjo e vlefshme për Kupën e Mbretit. Atletico para këtij raundi, ka eliminuar Real Madridin.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Barcelona: Ter Stegen, Alves, Pique, Mascherano, Alb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.711Z

Iniesta Atletico kundershtar i veshtire

Atletico Madridi eshte njera nga skuadrat me te mira ne Evrope dhe do ti shkaktoje mjaft telashe Barcelones ne ndeshjen e fundjaves ne Vicente Calderon- ka thene mesfushori spanjoll Andres Iniesta. Eumlshte realitet se Atletico Madridi e ka fituar Superkupen e UEFA-s ka fituar dy ndeshjet e para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.921Z

Benitez në Atletico Madrid?

Nga Express më 15 shkurt 2011 në ora 18:49 Mund të jetë Atletico Madrid e ardhmja e trajnerit spanjoll, Rafael Benitez. Këtë mundësi nuk e ka hedhur poshtë as ish trajneri i Liverpoolit e Interit. “Atletico Madrid më duket ekip simpatik, gjithmonë më ka pëlqyer. Do ta udhëhiqj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama