Rezultate te kerkimit per termin: +Atletico

Total: 2921
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.549Z

Man City dhe At Madrid kalojne ne cerekfinale te Champions

Manchester City dhe Atletico Madrid jane dy ekipet e radhes qe kane kaluar ne cerekfinale te Champions Leaguebr br Dy ndeshjet e se martes Man City- Dynamo Kiev dhe Atletico-PSV perfunduan pa gola Me rezultatin 0-0 ne Etihad Stadium City siguroi bileten per ne 14 e ketij kompeticioni pasi kishte f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.349Z

Sot luhet derbi madrilen, vendimtar për vendin e dytë në LA LIGA

Tifozët e Real Madrid, para disa vitesh, shpalosnin një banderolë në stadiumin Santiago Bernabeu, që do të ngelte në histori. Në të shkruhej: Kërkojmë një kundërshtar për tu respektuar, që edhe qyteti ynë të ketë një derbi për të qënë! Në atë kohë, Atletico ishte në vitin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.003Z

Bilbao – Schalke në Europa League

Athletic Bilbao pas eliminimit të Manchester Unitedit në Europa League do të ndeshet në çerekfinale me Schalke 04. Atletico Madrid, fitues i vitit 2010 do të luajë kundër Hannoverit në një tjetër përplasje mes skuadrave spanjolle dhe gjermane. Kandidati i tretë i Spanjës, Valencia do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.189Z

Mbrojtësit shpëtojnë kampionët

Atletico Madrid është shëndrruar në një skuadër ku mbrojtësit vazhdimisht dinë të jenë shpëtimtarë. Njëjtë ishte edhe sot në ndeshjen ndaj Almerias. Atletico arriti fitore në udhëtim te Almeria me rezultat 0-1. Mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.443Z

Gjiganti spanjoll oferte te cmendur per Mustafin

Shume skuadra te ndryshme evropiane jane vene pas mbrojtesit shqiptar te Valencias Shkodran Mustafibr br Gjigantet spanjoll Barcelona e Atletico Madrid ai italian Juventus dhe ai anglez Tottenham Hotspurs po e kerkojne kampionin e Botes me Gjermaninebr br Por sipas mediave spanjolle skuadra me s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.625Z

Statistika të frikshme të A.Madrid, një gol në 421 minuta

Atletiko Madrid duhet të shënojë të paktën dy gola në sfidën e sotme për t'u kualifikuar por statistikat e tyre nuk janë fare shpresëdhënëse. Atletiko ka shënuar vetëm një gol në 421 minutat e fundit përfshirë kampionat dhe Ligë Kampionesh. Ata kanë shënuar në kampionat kundë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.649Z

FIFA bllokon merkaton e Realit dhe Atletikos

FIFA ka ndëshkuar Real Madrid dhe Atletiko Madrid duke i ndalur këto dy klube të bëjnë transferta në merkato. Kishte rreth një vit që flitej në lidhje me këtë vendim, ndërsa dy klubet madrilene janë ndëshkuar për të njëjtën arsye si Barcelona, me katalansit që nuk kanë pasur mund

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama