Rezultate te kerkimit per termin: +Aty

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.547Z

Aty ku drita është e munguar

Sokol Thana Të mbizotërosh aty ku gjaku derdhet për lavdinë e përjetshme, apo të këndosh gëzueshëm besimin tënd ndaj lavdisë së jetës, së dashurisë, paqes? Të kërkosh e përsëri të gjendesh aty ku në fillim nise kërkimin tënd. Sepse të ndjekësh pasurin tënde më të madhe,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.208Z

Një kryevepër, por askush sdo të fluturojë aty (FOTO)

Është cilësuar si një kryevepër dhe simbol i fuqisë ekonomike të Kinës. Por aeroporti ndërkombëtar Shenzhen ka një problem: askush nuk do të fluturojë aty. Terminali, që ka kushtuar mbi 1 miliard dollarë, u hap dje për herë të parë. Udhëtimin e parë e bëri Shenzhen Airlines

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.156Z

Enkelejdi E humba aty brenda

Enkelejdi ishte banori që la shtëpinë e Big Brother këtë javë dhe ashtu sic është bërë traditë tashmë, në Fans Club Albania ai foli për përvojën e tij në këtë aventurë. “Ka qenë nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.921Z

FOTO që ka shpërthyer rrjetin: Çfarë bën nudistja aty?

Kjo foto ka marrë qindra mijëra klikime dhe shpërndarje në rrjet. Një çift i sapomartuar po kryente albumin e martesës. Ata kishin shkuar në Plazhin Baker në San Francisco për të shkrepur disa foto. Por një femër nudiste që po lahej u shkatërroi foton. Plazhi Baker është ndër v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.594Z

Mbeturinat hidhen aty ku punohet, mbushen kanale anës rrugës (FOTO)

Tiranë- Qytetarët vijojnë të hedhin mbeturinat në mënyrë të papaërgjegjshme duke ndotur kështu ambientin e përbashkët në të cilin jetojmë. Fotografitë më poshtë kanë ardhur në adresë tonë të e mail-it info@gazetaidea.com nga një qyetare që si shumë të tjerë kanë denonc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.267Z

FOTO virale e Shakirës: Çfarë bën ajo vegël aty?

Shakira ka miliona ndjekës dhe është normale që të marrë mijëra pëlqime në çdo foto, por arsyeja përse kjo foto e saj është kthyer në virale është paksa e veçantë. Këngëtarja shihet teksa rregullon thonjtë përpara se të dalë në skenë. Por ka një detaj që nuk u ka shpë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.395Z

FOTOT/ Aty ku dikur ishte një arsenal bërthamor i frikshëm

Disa media thonë se Vladimir Putin po vepron në mënyrë kaq agresive, pasi tashmë Ukraina nuk ka arsenal bërthamor. Në fakt, pas katastrofës së Çernobilit në vitin 1986, dihej se Ukraina ishte një vend bërthamor. Por jo të gjithë e dinë se në vitin 1991, kur u shemb Bashkimi Sovje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama