Rezultate te kerkimit per termin: +Aty

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.532Z

FOTOT/ Snapchat, aty ku femrat nuk përmbahen

Snapchat ka vetëm pak muaj që është hapur. Por, ai është kthyer në një nga rrjetet e preferuara të femrave, ku postojnë foto të nxehta. Kjo, duke qenë se ai nuk ka asnjë kufizim.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.829Z

Deri aty...tek "Rana e hedhun"

Autori i Lajmit: red.Quhet “Rana e Hedhun”, pasi aty rëra (rana në gegënisht) është me bollëk jo vetëm në breg të detit, por ka mbuluar dhe një sipërfaqe të madhe të malit të Rrencit, përgjatë vijës bregdetare Shëngjin-Velipojë. Rreth 3- 4 kilometra larg Shëngjinit, Rana e He

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.940Z

Gotze Luaj aty ku do trajneri

Mario Gotze është shprehur se është i lumtur tek Bayern Munchen dhe ka shtuar se është i gatshëm të luajë aty ku dëshiron trajneri Pep Guardiola. Lojtari i kombëtares gjermane luajti si një sulmues i fshehur në fitoren 2-0 t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.399Z

Tomorr, aty ku barbarët po rrafshojnë malin!

Nga Irena Shabani www.irenashabani.com   Mali i Tomorrit po firon! Ai të kujton pa fund filmin Mbërritën barbarët, aq e theksuar është gjurma e shkatërrimit që po hapet si një plagë e stërmadhe mbi të. Pllaja kilometrike të ngrëna e të gërryera në një luftë të madhe mes m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.317Z

City është aty ku duhet të jetë

Kapiteni i Manchester Cityt, Vincent Kompany është i lumtur me fillimin e stinorit nga kampioni i Premierligës por beson se skuadra ka edhe shumëçka për të dhënë. City është aktualisht në pozitën e tretë në renditje por ende nuk ka shfaqur vazhdimësinë e edicionit të kaluar. Por, K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.055Z

VIDEO/ Ulu aty kafshë, nënshkruaj deklaratën e dorëheqjes

Ky është momenti kur drejtori i televizionit shtetëror në Ukrainë, dhunohet dhe detyrohet që të nënshkruajë dorëheqjen nga një grup politikanësh të ekstremit të djathtë. Oleksandr Panteleymonov akuzohej nga politikanët e partisë Svoboda e ekstremit të djathtë se ka transmetuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.547Z

Aty ku drita është e munguar

Sokol Thana Të mbizotërosh aty ku gjaku derdhet për lavdinë e përjetshme, apo të këndosh gëzueshëm besimin tënd ndaj lavdisë së jetës, së dashurisë, paqes? Të kërkosh e përsëri të gjendesh aty ku në fillim nise kërkimin tënd. Sepse të ndjekësh pasurin tënde më të madhe,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama