Rezultate te kerkimit per termin: +Aty

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.940Z

Gotze Luaj aty ku do trajneri

Mario Gotze është shprehur se është i lumtur tek Bayern Munchen dhe ka shtuar se është i gatshëm të luajë aty ku dëshiron trajneri Pep Guardiola. Lojtari i kombëtares gjermane luajti si një sulmues i fshehur në fitoren 2-0 t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.399Z

Tomorr, aty ku barbarët po rrafshojnë malin!

Nga Irena Shabani www.irenashabani.com   Mali i Tomorrit po firon! Ai të kujton pa fund filmin Mbërritën barbarët, aq e theksuar është gjurma e shkatërrimit që po hapet si një plagë e stërmadhe mbi të. Pllaja kilometrike të ngrëna e të gërryera në një luftë të madhe mes m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.317Z

City është aty ku duhet të jetë

Kapiteni i Manchester Cityt, Vincent Kompany është i lumtur me fillimin e stinorit nga kampioni i Premierligës por beson se skuadra ka edhe shumëçka për të dhënë. City është aktualisht në pozitën e tretë në renditje por ende nuk ka shfaqur vazhdimësinë e edicionit të kaluar. Por, K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.055Z

VIDEO/ Ulu aty kafshë, nënshkruaj deklaratën e dorëheqjes

Ky është momenti kur drejtori i televizionit shtetëror në Ukrainë, dhunohet dhe detyrohet që të nënshkruajë dorëheqjen nga një grup politikanësh të ekstremit të djathtë. Oleksandr Panteleymonov akuzohej nga politikanët e partisë Svoboda e ekstremit të djathtë se ka transmetuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.547Z

Aty ku drita është e munguar

Sokol Thana Të mbizotërosh aty ku gjaku derdhet për lavdinë e përjetshme, apo të këndosh gëzueshëm besimin tënd ndaj lavdisë së jetës, së dashurisë, paqes? Të kërkosh e përsëri të gjendesh aty ku në fillim nise kërkimin tënd. Sepse të ndjekësh pasurin tënde më të madhe,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.208Z

Një kryevepër, por askush sdo të fluturojë aty (FOTO)

Është cilësuar si një kryevepër dhe simbol i fuqisë ekonomike të Kinës. Por aeroporti ndërkombëtar Shenzhen ka një problem: askush nuk do të fluturojë aty. Terminali, që ka kushtuar mbi 1 miliard dollarë, u hap dje për herë të parë. Udhëtimin e parë e bëri Shenzhen Airlines

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.156Z

Enkelejdi E humba aty brenda

Enkelejdi ishte banori që la shtëpinë e Big Brother këtë javë dhe ashtu sic është bërë traditë tashmë, në Fans Club Albania ai foli për përvojën e tij në këtë aventurë. “Ka qenë nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama