Rezultate te kerkimit per termin: +Aty

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.055Z

VIDEO/ Ulu aty kafshë, nënshkruaj deklaratën e dorëheqjes

Ky është momenti kur drejtori i televizionit shtetëror në Ukrainë, dhunohet dhe detyrohet që të nënshkruajë dorëheqjen nga një grup politikanësh të ekstremit të djathtë. Oleksandr Panteleymonov akuzohej nga politikanët e partisë Svoboda e ekstremit të djathtë se ka transmetuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.547Z

Aty ku drita është e munguar

Sokol Thana Të mbizotërosh aty ku gjaku derdhet për lavdinë e përjetshme, apo të këndosh gëzueshëm besimin tënd ndaj lavdisë së jetës, së dashurisë, paqes? Të kërkosh e përsëri të gjendesh aty ku në fillim nise kërkimin tënd. Sepse të ndjekësh pasurin tënde më të madhe,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.208Z

Një kryevepër, por askush sdo të fluturojë aty (FOTO)

Është cilësuar si një kryevepër dhe simbol i fuqisë ekonomike të Kinës. Por aeroporti ndërkombëtar Shenzhen ka një problem: askush nuk do të fluturojë aty. Terminali, që ka kushtuar mbi 1 miliard dollarë, u hap dje për herë të parë. Udhëtimin e parë e bëri Shenzhen Airlines

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.156Z

Enkelejdi E humba aty brenda

Enkelejdi ishte banori që la shtëpinë e Big Brother këtë javë dhe ashtu sic është bërë traditë tashmë, në Fans Club Albania ai foli për përvojën e tij në këtë aventurë. “Ka qenë nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.921Z

FOTO që ka shpërthyer rrjetin: Çfarë bën nudistja aty?

Kjo foto ka marrë qindra mijëra klikime dhe shpërndarje në rrjet. Një çift i sapomartuar po kryente albumin e martesës. Ata kishin shkuar në Plazhin Baker në San Francisco për të shkrepur disa foto. Por një femër nudiste që po lahej u shkatërroi foton. Plazhi Baker është ndër v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.594Z

Mbeturinat hidhen aty ku punohet, mbushen kanale anës rrugës (FOTO)

Tiranë- Qytetarët vijojnë të hedhin mbeturinat në mënyrë të papaërgjegjshme duke ndotur kështu ambientin e përbashkët në të cilin jetojmë. Fotografitë më poshtë kanë ardhur në adresë tonë të e mail-it info@gazetaidea.com nga një qyetare që si shumë të tjerë kanë denonc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.267Z

FOTO virale e Shakirës: Çfarë bën ajo vegël aty?

Shakira ka miliona ndjekës dhe është normale që të marrë mijëra pëlqime në çdo foto, por arsyeja përse kjo foto e saj është kthyer në virale është paksa e veçantë. Këngëtarja shihet teksa rregullon thonjtë përpara se të dalë në skenë. Por ka një detaj që nuk u ka shpë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama