Rezultate te kerkimit per termin: +Aurela +Gae

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.763Z

Një titull nderi për Rudina Magjistarin, ja personazhet e njohur që morën pjesë në ceremoni

Në një ceremoni të veanti për personazhet e suksesshëm të artit e biznesit, organizuar nga UAC Global School of Management, në Tiranë, e ftuar ka qenë edhe producentja dhe moderatorja e Tv Klan, Rudina Magjistari. Në një postim të bërë në profilet e saj sociale, Rudina ka shprehur mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.511Z

Flori Mumajesi, femrat i trajtoj si princesha... kur e meritojnë

Gjithka ka nisur si nj eksperiment, por rezultoi me shum sukses. Pas bujs s madhe q bri knga “Play back” e kantautorit Flori Mumajesi, sidomos pr mesazhin kritik q pronte drejt pseudo-kngtarve, knga u votua aq shum sa e kualifikoi Florin t prfaqsoj Shqiprin n Festival

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.500Z

Do pozoj pr Playboy

Muzika ka sigurisht vendin e par n listn e projekteve t saj, por nuk i thot kurr jo ofertave t tjera. Anjeza Branks sapo i ka ardhur nj propozim i ri. Drejtues t revists s njohur gjermane Playboy, pasi kan par disa foto t kngtares q kam par, e kan plqyer dhe i kan propozuar pr t qen pjes e kopertins

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama