Rezultate te kerkimit per termin: +Autort

Meta: total 133 / total_found 133 / time 0.000 / keyword[0] autort / docs[0] 133 / hits[0] 161 /
No Pic available
  • 2010-08-31

Lezhë e Korçë, sulmohen gjatë natës dy kazino

Grabitjet Policia e Lezhs arrin t kap autorin. N Kor, grabitsit zhduken pa gjurm Dy kazino jan grabitur brenda pak orsh gjat nats s t diels, njra n qytetin e Kors dhe tjetra n Lezh. N qytetin verior policia ka arritur t arrestoj autorin, ndrsa pr qytetin e Kors kjo sht hera e pest brenda nj viti q

No Pic available
  • 2010-08-31

Greqi, sulmohet autobuzi i kompanise shqiptare

Persona t panjohur kan sulmuar mesnatn e s diels nj autobus me targa shqiptare n zonn e Mesologjit n Greqin Qndrore. Ata kan goditur autobuzin e kompanis Saranda Ekspres me gur dhe tre bomba Molotov. Mjeti u dmtua nga flakt ndrkoh q sipas policis autort besohet t jen tifoz t zemruar grek. Ngja

No Pic available
  • 2010-08-29

Ekzekutimi më 8 korrik

Ngjarja Franc Konomi u ekzekutua m 8 korrik, n mes t Tirans. Babai i dy fmijve, nj prej eksponentve t cilsuar nga policia si m i rrezikshmi i bots s krimit n vend, sapo ishte ngjitur n makinn e tij luksoze tip “Benz”, me targ TR 0626 S, me ngjyr t zez, q e kishte parkuar n sheshin &ldqu

No Pic available
  • 2010-08-29

Malësi e Madhe, ekzekutohet polici

Nj polic rrugor u vra n krye t detyrs, ndrsa po udhetonte nga fshati Re i Malsis s Madhe drejt Shkodres. Ai po kthehej me motor per ne shtepi pasi kishte perfunduar sherbimin. Vrasja ndodhi rreth ors 02:20 minuta t s diels. Dyshohet se atij i eshte zene prite ne nje rruge dytesore, rreth 300 metra l

No Pic available
  • 2010-08-28

Kur martesa dhe punët e shtëpisë bashkëjetojnë

Rregulli dhe sistemimi n ambientin e prbashkt ndikojn n marrdhnien n ift. Sipas nj studimi, pastrimi prmirson performancn edhe n shtrat Kush e ka thn se ekziston nj lidhje e fort mes punve t shtpis dhe marrdhnieve seksuale t nj ifti? Lidhjen e uditshme mes punve t shtpis dhe seksit n ift e ka verifi

No Pic available
  • 2010-08-27

Plagosen me thika dy të rinj

Fier Dy t rinj jan plagosur pasditen e s enjtes me thika, ndrkoh q policia po punon pr kapjen e autorve. Ata ka qen duke ecur n kmb n rrugn pran shkolls s mesme t prgjithshme “Janaq Kilica”, kur jan sulmuar nga dy bashkmoshatar t tyre. Sipas burimeve policore, msohet se sht plagosur 20-

No Pic available
  • 2010-08-27

Vidhet argjendaria në mes të qytetit

Fier Rikthehen grabitjet e argjendarive n qytetin e Fierit. E ndrsa policia e Fierit nuk ka dal me autor pr grabitjet e mparshme nj tjetr sht regjistruar mesditn e s enjtes. Argjendari “Nino Vitali” n bulevardin kryesor t qytetit t Fierit sht objekti m i fundit i grabitsve. Sipas burime

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama