Rezultate te kerkimit per termin: +Autort

Meta: total 133 / total_found 133 / time 0.000 / keyword[0] autort / docs[0] 133 / hits[0] 161 /
No Pic available
  • 2010-08-20

Urdhri, kontroll bankave çdo një orë

Uniformat blu i mbajn nn mbikqyrje pr parandalimin e grabitjeve. Rriten masat edhe nga policia private Viti 2010 shnoi n Tiran pes vjedhje me arm n bankat e nivelit t dyt Policia e Tirans kontrollon terrenin prreth bankave do nj or. Kjo bhet pr shkak t masave t marrave n t gjith territorin e kryeqy

No Pic available
  • 2010-08-20

Vrasja e Bilalit, akuza: Jo nga dora e hasmit

Hetimet Prokuroria verifikoi t dhnat e autorit me pamjet e t dyshuarve pr vrasjen e ish-mundsit t Dinamos Ekzekutimi i ish-mundsit t Dinamos, Leonard Bilali, n ort e vona t 10 gushtit n kryeqytet, nuk sht kryer nga “dora” e hasmit. Burime nga Prokuroria e Tirans than se autort kan vepru

No Pic available
  • 2010-08-20

Prokuroria e Barit: 17 shqiptarë dyshohen për trafik automjetesh

Itali Grabitjet e mjeteve motorike vazhdojn t jen problem pr drejtsin italiane, e cila ka marr t dhna se shum nga kto mjete t “klonuara” qarkullojn lirshm n Shqipri. N kuadr t procedimit penal me numr 3779 t vitit 2008, prokuror dhe hetues nga Prokuroria e Barit, Itali, kan kryer &ldquo

Vrasja n Shkodr, kapen autort
  • 2010-08-20

Vrasja n Shkodr, kapen autort

Katër persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës, gjatë orëve të para të mëngjesit të së premtes nën akuzën e vrasjes me dashje të 23-vjecarit Elson Vukatana. (UPDATE) Katër shtetasit e dyshuar si vrasës, u arrestuan në Lezhë, ku ndodheshin të fshehur që pas moment

No Pic available
  • 2010-08-19

Grabitën 10 mijë euro, arrestohen dy shqiptarë

Itali Dy shqiptar dhe dy shtetas italian jan arrestuar dje n Pistoia t Italis me akuzn e vjedhjes me arm, ngjarje e ndodhur m 4 gusht 2010. Lajmi shti ditur nga policia italiane, e cila njoftoi se ka arrestuar katr persona n lidhje me vjedhjen e arks, ku ndodheshin 10 mij euro. Dy nga autort e dysh

No Pic available
  • 2010-08-19

Sherr me thika në Tiranë, plagosen tre adoleshentë

Hetimet Nj tjetr sherr mes t rinjsh ka ndodhur mbrm n Tiran, ku kan mbetur t plagosur me thika tre t rinj. Ngjarja ndodhi n ambientet e nj lokali t rruga “Don Bosko”, kur dy grupe adoleshentsh u zun mes tyre pr shkaqe banale. Gjat sherrit, personat kan nxjerr thikat dhe nga kjo jan plag

No Pic available
  • 2010-08-19

Kapet grabitësi që terrorizoi Sukthin

Kryepolici i Durrsit pohon se ende nuk jan gjetur autort e dy vrasjeve t ndodhura n qytet Nj emigrant ilegal i sapokthyer nga Greqia sht i dyshuari kryesor i ngjarjes s Sukthit, t ndodhur mbrmjen e s hns. Gjat nj konference pr shtyp, drejtori i policis s Qarkut Durrs, Aleks Hajdari, deklaroi ndalimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama