Rezultate te kerkimit per termin: +Avokati

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.648Z

Avokati i Popullit vizitë në Itali

Avokati i Popullit niset sot për një vizitë zyrtare në Itali me ftesë të Koordinatores Kombëtare të Mbrojtësve Civile të Italisë, Laura Franchini. Sikurse dihet në Itali nuk ka një Avokat Popullit për gjithë vendin, por ka Mbrjtës Civil për cdo rajon. Avokati i Popullot, Igi Totozan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.773Z

Avokati i Haradinajt k

Avokati mbrojt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.168Z

Elbasan arrestohet avokati

Policia e Elbasanit arrestoi avokatin Bujar Dyrmishi 54 vjeç pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj gjyqtarit Xheladin Karkini. Ngjarja ka ndodhur në zyrën e gjyqtarit Karkini. Avokati ka shkuar në zyrë dhe i ka kërkuar gjyqtarit që të konsultohet me nj&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.495Z

Protesta mbarepopullore avokati i popullit inekzistent

0 Neqoftese degjon gjithe daljet publike te avokatit te popullit qe nga zgjedhja e tij ne kete post te d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.309Z

Tenderat, avokati tregon shkeljet para deputeteve

Avokati i Prokurimeve, Edi Spaho hedh dyshime te forta per korrupsion gjate tenderave me fondet publike. Perfaqesuesi i ketij institucioni deklaroi ne Komisionin Parlamentar te Ekonomise se ne 350 ankesa te shqyrtuara ka gjetur me shkelje, gati gjysmen duke listuar disa prej tyre. Nje ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.577Z

Vrasësja seriale braktiset nga avokati

Vasilis Tsausis u tërhoq dje nga mbrojtja e Evangjelia Zhangës. Hetuesit: Kishte 13 bashkëpunëtorë Jep dorëheqjen avokati i Evangjelia Zhangës, gruas me origjinë greke, e cila ka lindur në Dhivër të Sarandës dhe akuzohet për vrasjen e të paktën dy burrave në shtetin fqinj. Avokati i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.148Z

Aksidentohet avokati grek i Klement Balilit

Avokati i njohur greke që mbron Klement Balilin është përfshirë në një aksident rrugor me makinë në aksin nacional Selanik-Athinë. Lajmin e bën me dije gazeta greke Protothema, sipas të cilës, avokati i njohur Alexis Kougias është aksidentuar në orët e paradites së sotme (12 shkurt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama