Rezultate te kerkimit per termin: +Avokati

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.031Z

Avokati Mlladic vuan menderisht

Avokati i gjeneralit serb, Ratko Mlladiç të akuzuar për gjenocid gjatë luftës së Bosnjes, duke se do të bazojë mbrojtjen tek “gjendja psiqike” e klientit të tij. “Gjendja shëndetësore e Ratko Mlladiç ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.767Z

Avokati i Bares kerkese Apelit

Aldo Bare kerkon serish t'i rikthehet lirise me argumentin se i kane perfunduar afatet e paraburgimit. Tre jave pasi kerkesa e tij fillestare u rrezua nga Gjykata e Shkalles se Pare te Krimeve te Renda, avokati i tij mbrojtes Vladimir Meci i drejtohet Gjykates se Apelit. Ne qendrimin e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.239Z

Avokati Albino nuk eshte mafioz

Ne kohen kur ceshtja lsquoPrudentino ka kaluar kufijte e drejtesise dhe eshte pjese e debatit politik avokati i tij Vito Felici ka mberritur nga Sicilia ne Tirane per te hedhur poshte akuzat dhe pretendimet e drejtesise ne te dy vendet dhe per te dy personazhet e kesaj historie Albino Prudentino

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.852Z

Krijohet Avokati i Tatimpaguesve

Institucioni i Avokatit t Tatimpaguesve dhe Kshilli Konsultativ Tatimor do t mundsojn rritjen e transparencs midis komunitetit t biznesit dhe organeve tatimore. Komisioni Parlamentar i Ekonomis dhe Financave miratoi dje ngritjen e ktyre dy strukturave, t cilat do t mbrojn t drejtat e tatimpaguesv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.974Z

Avokati: Bollano i pafajshëm

 VLORE – Avokati i kryebashkiakut të Himarës, Vasil Bollano, kërkoi dje largimin nga trupi gjykues të gjyqtarit të çështjes, Shkëlzen Selimi. Sipas Petraq Currit, i cili ka mbrojtur në çdo seancë Bollanon, gjyqtari Selimi nuk ka pranuar të gjitha kërkesat e bëra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.765Z

Avokati Selmanllari verteton deklaratat e mia

Avokati i biznesmenit Rrahman Selmanllarit Genc Gjokutaj ka shperndare sot aktin noterial te klientit te tij ku ai ben me dije edhe njehere deshmine e dhene ne prokurori si dhe verteton deklaratat e bera nga avokati i tij dite me pare. Ne nje konference per shtyp avokati Genc Gjokutaj ka bere pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.765Z

Maks Haxhia, avokati “pop-star”(!)

Ilir Mborja Opinioni popullor është mbarsur sa nuk tregohet nga realiteti i këtyre ditëve të fundit. Kudo qëndrohet gjithë sy e veshë përballë ekraneve dhe gazetave për të ndjekur luftën dhe përpjekjet e prokurorisë kundër krimit që u mor vesh nga plasja e skandalit në Bankën e S

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama