Rezultate te kerkimit per termin: +Avokati

Meta: total 1000 / total_found 19148 / time 0.009 / keyword[0] avokati / docs[0] 19148 / hits[0] 33294 /
Sherr live Spahiu-Ngjela/ Skupton se ske fëmijë, Çuni kujdes, ka dhe kopilë
  • 2019-03-22

Sherr live Spahiu-Ngjela/ Skupton se ske fëmijë, Çuni kujdes, ka dhe kopilë

Ka qenë i pari ish-deputeti i LSI, Përparim Spahiu që i ka thënë Ngjelës se nuk ka fituar asnjë gjyq edhe pse është avokat. Avokati Spartak Ngjela, dhe ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Përparim Spahiu, janë përplasur sot live në emisionin Open të Eni Vasilit, teksa fl

Vrasja në Elbasan/ Kush ishte Ravik Gurra, avokati i kriminelëve?
  • 2019-03-22

Vrasja në Elbasan/ Kush ishte Ravik Gurra, avokati i kriminelëve?

Ravik Gurra, njihet si një prej juristëve që u ka dalë në mbrojtje disa prej personazheve të përfshirë në shumë çështje të rënda kriminale, si Çapjave në Elbasan, apo edhe i Emiljano Shullazit. Por kush është Ravik Gurra? Ai e ka mbaruar fakultetin e drejtësisë në Tiranë, e më

Plumb pas koke avokatit të Shullazit, dalin detajet nga vendngjarja (FOTO)
  • 2019-03-22

Plumb pas koke avokatit të Shullazit, dalin detajet nga vendngjarja (FOTO)

Të tjera detaje janë zbardhur nga vrasja mafioze që tronditi mbrëmjen e sotme Elbasanin. Sipas policisë, ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 19:35 në një lokal që gjendet në qendër të qytetit. Viktima, avokati i njohur Ravik Gurra, 50 vjeç është qëlluar pas koke, nga autori që ishte

Elbasan/ Vritet në qendër të qytetit, avokati i Çapjave dhe Shullazit (EMRI)
  • 2019-03-22

Elbasan/ Vritet në qendër të qytetit, avokati i Çapjave dhe Shullazit (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan. Mësohet se një person është vrarë me armë zjarri në qendër të qytetit. Viktima është Ravik Gurra, avokat i njohur dhe mik i familjes Çapja, që ka qenë e përfshirë në një histori të përgjakshme hakmarrjeje. Vlen të

Ngjarja te Liqeni/ Vrau borxhliun në sy të djalit, vetdorëzohet autori (EMRI)
  • 2019-03-21

Ngjarja te Liqeni/ Vrau borxhliun në sy të djalit, vetdorëzohet autori (EMRI)

Pas katër ditëve në arrati, autori i vrasjes së ndodhur më 16 mars në zonën e Liqenit Artificial është dorëzuar në polici. Mësohet se Islam Mylkaj nga Fieri, i cili ekzekutoi në sy të të birit, 62-vjeçarin Haxhbi Bacinovski ka shkuar në polici me avokatin e tij pas presionit të Uni

Dëshmia e vrasësit të Haxhi Baçinovskit: Më përndiqte vajzat
  • 2019-03-21

Dëshmia e vrasësit të Haxhi Baçinovskit: Më përndiqte vajzat

Jam penduar, e vrava në gjaknxehtësi e sipër. Tek liqeni e takova rastësisht. Më shau dhe më goditi. Konflikti ynë është i hershëm për 45 mijë euro. Haxhiu më përndiqte edhe vajzat për këtë borxh. Familja ime kërcënohej prej tij vazhdimisht. -mësohet të ketë thënë në polici

Vetësakrifikimi i Metës, avokati: Frikë nga drejtësia, do destabilizimin e vendit!
  • 2019-03-21

Vetësakrifikimi i Metës, avokati: Frikë nga drejtësia, do destabilizimin e vendit!

Avokati Spartak Ngjela ka komentuar deklaratën e Presidentit Ilir Meta për vetësakrifikim si ish-presidenti kilian Salvador Allende, për të zgjidhur ngërçin politik që është krijuar në Shqipëri. Në Open, Ngjela tha se deklarata bombë e Kreut të Shtetit vjen në një moment dëshpërim