Rezultate te kerkimit per termin: +Avokatja

Total: 1633
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.802Z

Avokatja e Bombajt: Të arrestohen 4 gjobëvënësit

TIRANE – Avokatja e regjisorit Leonard Bombaj ka hedhur poshtë çdo akuzë të bërë ndaj artistit të njohur, i cili në shtator të vitit 2010 është denoncuar për përdhunimin e një vajze 15-vjeçare, pasi ajo ishte përjashtuar nga organizata artistike “Sirea film”. “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.288Z

FOTOT/ Avokatja bukuroshe që do të mbrojë Ramush Haradinajn

Ramush Haradinajn, nuk ka të drejtë ta mbrojë avokati i tij, Arianit Koci, në seancën gjyqësore që pritet të mbahet ditën e enjte në Francë, përkatësisht në qytetin Mulhouse për shkak të rregullave në këtë shtet. Por, këtë pritet ta bëjë një avokate franceze. Arianit Koci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.325Z

Emerohet avokatja e shtetit Alma Hicka

Alma Hicka do të jetë Avokatja e re e Shtetit. Lajmin e konfirmoi kryeministri Edi Rama, në një postim ne faqen e tij në rrjetin social Facebook.Rama ka vleresuar rezultatet e Hickes ne Shkollën e Lartë të Magjistraturës,dhe karrierën, si gjykatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.684Z

FOTOT/ Avokatja superseksi që po çmend rrjetin

Quhet Ines Helene dhe është një avokate e sapodiplomuar. Por ajo nuk njihet në rrjet për shkak të profesionit, por formave superseksi. Helene ka 1,1 milionë ndjekës në Instagram. Duke parë format e saj, mund të themi se ka arsye të fortë pse ka kaq shumë ndjekës.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.125Z

FOTOT/ Avokatja më seksi shqiptare shpalos linjat e nxehta

Ajo është padyshim një ndër avokatet më seksi shqiptare dhe ka qenë kandidate për deputete në zgjedhjet e kaluara. Bëhet fjalët për Arnida Çapin. Avokatja që kandidoi në zgjedhjet e 2013 nën siglën e Partisë për Ligj dhe Drejtësi të avokat Ngjelës ka postuar një foto në rrj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.778Z

Unë, avokatja seksi rrëfej veten time

Arnida Çapi, e njohur gjerësisht si avokatja e Spartak Ngjelës, pasi punoi për zyrën e tij ligjore dhe më pas edhe u kandidua prej tij në një sfidë zgjedhore, u rrebelua dje ndaj mediave që e shohin thjesht si një femër seksi, por jo si një profesioniste. Në një shënim të gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.795Z

Sulmuan me acid avokaten italianenën hetim dhe avokatja shqiptare

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Avokatja dhe të arrestuarit Si sulmuan shqiptarët avokaten italiane ITALI - Një avokate shqiptare është nën hetim si e përfshirë në sulmin me acid ndaj avokates italiane Luçia Annibali.Vec arrestimit të dy shqiptareve të dyshuar si agresorët,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama