Rezultate te kerkimit per termin: +BAjo

Total: 294
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.302Z

Çifti çam kthehet në Kakavijë: Të padëshiruar

KAKAVIJE- Perseriten kthimet nga pala greke ne Kakavije per shkak te origjines came. Kete radhe jane kthyer mbrapsh, duke u quajtur te padeshirueshem ne Greqi nje cift, vetem pasi ne pasaporte kishin vendlindjen, Margllec, Cameri. Sali Bajo 65 vjec nga Durrësi së bashku me të shoqen e tij dhe me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.222Z

PDIU Qeveria te ndaloje kthimin nga Greqia

Kerkesa Partia  Drejtesi Integrim dhe Unitet i beri dje thirrje jo vetem qeverise shqiptare por edhe Bashkimit Europian qe te ndikonin ne moslejimin e perseritjes se rasteve te kthimit te qytetareve shqiptare te lindur ne ameri ne kufirin grek. Kjo deklarate u be dje nga Sali Bajo anetar i kryes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.940Z

Tiranë, një nënë sjell në jetë tre vajza trinjake

Mjekja që priti fëmijët, Rexhina Bajo bëri të ditur për TVNews24 se nëna e trinjakëve është një 35 vjecare nga Fieri. “Lindja u krye me ndërhyrje cezariane dhe bebet peshojne mbi 2 kg secila". TIRANE-Një nënë ka sjellë në jetës ot tre vajza trinjake në Maternitetin “M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.302Z

Kthehet cifti me origjine came nga pika kufitare e Kakavijes

Bashkëshortët Bajo me origjinë çame janë kthyer nga policia greke në pikën kufitare të Kakavijës. Sali dhe Luljana Bajo deklaruan se policia greke nuk i la të kalonte me argumentin se kishin origjinë të tillë. E po sipas tyre, po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.299Z

Kakavijë, kthehen nga policia greke, çifti çam denoncon skandalin: Shkak origjina

KAKAVIJË-Një cift çam është kthyer mbrapsht në pikën kufitare të Kakavijës nga punonjës të policisë greke. Çifti Sali e Luljana Bajo me origjinë nga Marglliçi i Çamërisë dhe banues në Durrës denoncuan skandalin për NEWS24 thanë se policia greke i ka deklaruar të padëshiruar v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.314Z

Kakavijë, kthehet në kufi çifti çam

Dogana e Kakavijës Në Kakavijën greke ripërsëritet norma e kthimit të shtetasve shqiptarë me origjinë çame. Kontrollorët policorë helenë, paraditen e djeshme kanë kthyer mbrapsht për në territorin shqiptar një çift të moshuarish, me të vetmen arsye, pasi origjina e tyre ishte nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.215Z

amet protestojne Dhune nga greket ne kufi

Në pikat e kulimit kufitar me Greqinë, pala greke vijon të mos lejojë hyrjen në shtetin helen të qytetarëve me origjinë nga Çamëria. Rasti më i fundit është ai i Sali Bajos, i lindur në Margëlliç të Çam&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama