Rezultate te kerkimit per termin: +BAjo

Total: 294
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.315Z

Kakavije / Policia greke kthehen pas çiftin, janë me origjinë çame

Çifti Sali e Luljana Bajo, me origjinë nga Marglliçi i Çamërisë dhe banues në Durrës, janë kthyer dje në kufi nga policia greke, ata thanë se policia e vendit fqinj i ka deklaruar të padëshiruar vetëm për shkak të origjinës së tyre. Ditën e shtunë policia greke e Kakavijes ka kth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.306Z

Grekët pengojnë kalimin e çiftit çam në kufi

Policia greke në doganën e Kakavijës nuk ka lejuar të kalojnë në tokën greke çiftin shqiptar për shkak të vendlindjes së tyre, Çamëri. 65- vjeçarit Sali Bajo nga Durrësi dhe bashkëshortes së tij Liljana Bajo, i është refuzuar vula e hyrjes për në territorin grek. Sqarimi i vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.322Z

Doganieret greke kthejne ciftin nga ameria

Kakavije Perseritet kthimi i qytetareve me origjine came nga doganieret greke. 65-vjecari Sali Bajo nga Durresi ka qene nen shoqerine e bashkeshortes se tij dhe nje cifti miqsh kur ka tentuar te kaloje kufirin shqiptaro-grek. ifti shoqerues ka marre vulen e hyrjes ne doganen greke nderkohe qe cifti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.304Z

Kakavijë, kthehen nga policia greke, çifti çam: Shkak origjina

KAKAVIJË- Një cift çam është kthyer mbrapsht në pikën kufitare të Kakavijës nga punonjës të policisë greke. Çifti Sali e Luljana Bajo, me origjinë nga Marglliçi i Çamërisë dhe banues në Durrës, të cilët denoncuan skandalin për NEWS24, thanë se policia greke i ka deklaruar të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.302Z

Çifti çam kthehet në Kakavijë: Të padëshiruar

KAKAVIJE- Perseriten kthimet nga pala greke ne Kakavije per shkak te origjines came. Kete radhe jane kthyer mbrapsh, duke u quajtur te padeshirueshem ne Greqi nje cift, vetem pasi ne pasaporte kishin vendlindjen, Margllec, Cameri. Sali Bajo 65 vjec nga Durrësi së bashku me të shoqen e tij dhe me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.222Z

PDIU Qeveria te ndaloje kthimin nga Greqia

Kerkesa Partia  Drejtesi Integrim dhe Unitet i beri dje thirrje jo vetem qeverise shqiptare por edhe Bashkimit Europian qe te ndikonin ne moslejimin e perseritjes se rasteve te kthimit te qytetareve shqiptare te lindur ne ameri ne kufirin grek. Kjo deklarate u be dje nga Sali Bajo anetar i kryes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.940Z

Tiranë, një nënë sjell në jetë tre vajza trinjake

Mjekja që priti fëmijët, Rexhina Bajo bëri të ditur për TVNews24 se nëna e trinjakëve është një 35 vjecare nga Fieri. “Lindja u krye me ndërhyrje cezariane dhe bebet peshojne mbi 2 kg secila". TIRANE-Një nënë ka sjellë në jetës ot tre vajza trinjake në Maternitetin “M

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama