Rezultate te kerkimit per termin: +BAto

Total: 81
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.240Z

Albana Osmani, argëtohet me një qen të madh Sharri |FOTO |VIDEO

Transmetuar më 10.01.2015 - 22:01 Prezantuesja e njohur shqiptare, Albana Osmani, kohët e fundit është duke kaluar disa ditë pushime në një vend malor dhe me sa duket, nga fotot që vetë ajo ka postuar në rrjetin social “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.654Z

Ilir Deda për Bashkim Kombëtar!

Ish drejtori i KIPRED-it, tash deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Deda ka dalë në mbështetje të idesë për Bashkim Kombëtar! Deda, përmes llogarisë së tij në Facebook ka shprendarë linkun e uebfaqes www.njekomb.com “N&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:20.371Z

Kur ndërkombëtarizonim gazetarinë sportive shqiptare…Nga Besnik DizdariLindja, zhdukja dhe rilindja e Olimpizmit Shqiptar (VIII) Paris, 2 korrik 1924: lind AIPS Këte javë (2 korrik 2009) gazetaria sportive botërore ka një jubile: 85–vjet

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Kur ndërkombëtarizonim gazetarinë sportive shqiptare…Nga Besnik DizdariLindja, zhdukja dhe rilindja e Olimpizmit Shqiptar (VIII) Paris, 2 korrik 1924: lind AIPS Këte javë (2 korrik 200

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.653Z

Janar-Shkurt, prangosen 140 të kërkuar

06/03/2005  Muaji janar dhe shkurt kanë shënuar arrestimin e plot 104 personave në kërkim. Zëdhënsja për shtyp e policisë së shtetit shprehen se ata janë autorë të veprave të ndryshme penale. Të prangosurit kërkoheshin prë vrasje, plagosje, trafik qenioesh njerëzore, vjedh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.793Z

Kush është "bisha" e Albana Osmanit? (Video)

Larg angazhimeve të punës, shumica e fytyrave publike po e shijojnë në maksimum jetën e tyre private Këtë ditë të nxehtë prezantuesja shqiptare Albana Osmani, ka vendosur ta kalojë me qenin e saj. Me anë të një postimi ajo ka treg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.687Z

Shtepia e te Moshuarve, ndryshon "fytyre"

Perfundimi i rikonstruksionit te Shtepise se te Moshuarve u perurua dje me rastin e Dites Nderkombetare se te Moshuarve. Ne fakt, duket qe ne ate Shtepi eshte vene dore ne menyre rrenjesore. Dhomat e te moshuarve jane mjaft komode dhe te ngrohta. I moshuari Bato Caushi, duke qene nje nga banoret me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.474Z

Rrihen dy serbe në lagjen e boshnjakëve

/>Edhe mbrëmjen e djeshme kanë vazhduar incidentet në pjesën veriore të Mitrovicës. Sipas mediave serbe mbrëmë rreth orës 22:00, ka ndodhur një incident në Lagjen e boshnjakëve në të cilin janë plagosur lehtë 2 serbë. Burime nga stacioni policor verior kanë bërë të ditur se dy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama