Rezultate te kerkimit per termin: +BBC

Meta: total 1000 / total_found 11889 / time 0.005 / keyword[0] bbc / docs[0] 11889 / hits[0] 15937 /
No Pic available
  • 2016-08-24

Foto-Video/ Turqia, luftë me Sirinë. Tanket kapërcejnë kufirin

Foto 1 nga 14 Një duzinë tankesh turke kanë kapërcyer kufirin sirian pasi bombardimit të fuqishëm të një zone të mbajtur nga i ashtuquajturi Shtet Islamik, raporton BBC. Kjo është ndërhyrja e parë tokësore e Turqisë në Siri, që nga operacioni i shpejtë dhe i shkurtër që

No Pic available
  • 2016-08-23

Granatë në apartament në Suedi, vdes 8 vjeçari

Një tetë vjeçar është vrarë pasi një granatë dore është hdhur në banesën e tij në qytetin Gothenburg të Suedisë bën të ditur policia. Yuusuf Warsame nga Birmingham kishte ardhur tek të afërmit e tij dhe po flinte gjumë kur ndodhi shpërthimi. Policia hedh dyshime se ngjarja ka li

Dënohet me 20 mijë euro modelja gjermane, gënjeu se ishte përdhunuar nga dy burra
  • 2016-08-23

Dënohet me 20 mijë euro modelja gjermane, gënjeu se ishte përdhunuar nga dy burra

Modelja gjermane Gina-Lisa Lohfink është dënuar për shkak të pretendimit të rremë për përdhunim. Ajo kishte bërë denoncim ndaj dy meshkujve, për të cilët kishte thënë se kanë kryer marrëdhënie seksuale në mënyrë të dhunshme, pas publikimit të një video-xhirimi në vitin 2

No Pic available
  • 2016-08-22

Del e gjashta, por akuzon fituesen se sështë femër!

Foto 1 nga 11 Britanikja Lynsey Sharp ka ndezur polemikat pasi u shpreh për garuesen e përfolur afrikano-jugore Caster Semenya duke pohuar se ndaj saj është "e vështirë" të garosh. Sharp, 26 vjeçe, doli e gjashta në finalen e garës së 800 metrave për gra ndërkohë që Semenya -

Foto/ Rio 2016 mbyllet me fishekzjarre, flaka drejt Tokios
  • 2016-08-22

Foto/ Rio 2016 mbyllet me fishekzjarre, flaka drejt Tokios

Foto 1 nga 11 Lojërat Olimpike të Rios përfunduan me një ceremoni spektakolare të frymëzuar nga karnavalet si dhe me dorëzimin zyrtar, Tokios, që do t'i mirëpresë lojarët në vitin 2020, shkruan "BBC". Ceremonia plot ngjyra që zgjati pothuajse 3 orë, përmblodhi artet e Brazili

VIDEO/ Gazetari i BBC raporton live, pas tij një çift bën seks
  • 2016-08-21

VIDEO/ Gazetari i BBC raporton live, pas tij një çift bën seks

Transmetuar më 20.08.2016 - 06:55 Disa njerëz kur e panë videon që shihni më poshtë, menjëherë thanë: Po këtu e gjeti gazetari i BBC të raportojë direkt. Bëhet fjalë për Rio de Zhanejro, ku po zhvillohen Loj

Foto-Video+18/ Turqi, kamikazi hedh veten në erë në mes të dasmës
  • 2016-08-21

Foto-Video+18/ Turqi, kamikazi hedh veten në erë në mes të dasmës

Foto 1 nga 4 (KUJDES! PAMJE TË RËNDA) Një shpërthim vetëvrasës ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Turqi, teksa një kamikaz hodhi veten në erë në një dasmë, bëjnë me dije burime qeveritare. Ngjarja ndodhi në Gaziantep, qytet në kufi me Sirinë, teksa raportohet se 30 persona

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama