Rezultate te kerkimit per termin: +BBC

Meta: total 1000 / total_found 11889 / time 0.005 / keyword[0] bbc / docs[0] 11889 / hits[0] 15937 /
Zgjohet nga koma pasi kishte pësuar aksident, por ajo që thotë i çudit të gjithë |FOTO
  • 2016-08-16

Zgjohet nga koma pasi kishte pësuar aksident, por ajo që thotë i çudit të gjithë |FOTO

Transmetuar më 16.08.2016 - 12:21 Një prezantues i BBC i cili për pak sa nuk ka vdekur në një aksident “horror” siç e ka cilësuar ai aksidentin me biçikletë, është zgjuar nga koma. Por dëmtimi masiv nga ky ak

No Pic available
  • 2016-08-16

Tema tabu: Nuk garova mirë se më erdhën periodat

Të garosh në Olimpiadë është stresuese ndonjëherë, imagjino pastaj sikur të jesh me periodat. Fu Yuanhui, një prej notareve më të mira kineze, u bë sensacion në rrjetet sociale brenda natës, pasi bëri një rrëfim të sinqertë. Kina nuk fitoi në stafetën 4X100 e përzier të diel

No Pic available
  • 2016-08-15

Bolt nuk ndalet, tjetër medalje të artë në 100 metra

Usain Bolt vazhdon të magjepsë me paraqitjet e tij në garat e sprintit, ndërsa ka fituar medaljen e artë në garën e 100 metrave në Olimpiadën e tretë radhazi. Në garën e zhvilluar në Rio 2016, ai regjistroi kohën 9,81 sekonda për të mundur amerikanin Xhastin Gatlin, i cili u desh të

No Pic available
  • 2016-08-14

FOTOT/ Çudit futbollisti legjendar: Del me mbathje në studion e BBC

Gary Lineker ka çuditur shikuesit e BBC teksa ka dalë vetëm me mbathje në transmetim direkt. Ai është shfaqur krah gazetarit të BBC dhe legjendës tjeter britanike Alan Shearer, me një palë boksera ku shihej stema e Leicester City. Lineker mbajti në fakt premtimin e vitit të kaluar. Ai

No Pic available
  • 2016-08-13

Peshkaqeni Phelps nuk ndalet, thyen rekordin 2 mijë vjeçar

Michael Phelps dominon 200 metrat stil i përzier dhe fiton medaljen e katërt të artë në këtë Olimpiadë me kohën 15486. Në fund të garës, notari amerikan hoqi kufjet dhe ngriti 4 gishtat lart, ndërkohë që të tjerët nuk kishin mbërritur ende. Në podium edhe japonezi Hagino (15661) d

No Pic available
  • 2016-08-12

Atleti Leonidas, rekordi i të cilit u thye pas 2 mijë vitesh nga Michael Phelps

Michael Phelps thyen rekordin 2 mijë vjeçar të Lojrave Olimpike duke tejkaluar 12 çmimet që fitoi Leonidas of Rhodes. Po kush është atleti që u deshën 2 mijë vjet për ta mundur? Phelps ka fituar 22 medalje të arta në total, por vetëm 9 prej tyre janë në gara stafetë- në termin e ti

No Pic available
  • 2016-08-12

Terror në parajsë: Bomba-celularë të fshehur në vazo

KUJDES: PAMJE TE RENDA Të paktën katër persona humbën jetën dhe dhjetëra u plagosën pas një serie sulmesh të koordinuara në disa destinacione turistike në Tajlandë. Bombat ishin fshehur në vazot e luleve dhe u shpërthyen me celular. Terroristët perëndimorë përjetuan një natë ter

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama