Rezultate te kerkimit per termin: +Baba +Reilly

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.223Z

Sondazh, “Stairway To Heaven” kënga më e mirë e të gjitha kohërave

LONDER- Kënga e Led Zeppelin, “Stairway to Heaven”, është votuar si kënga rock më e mirë e të gjitha kohërave nga britanikët. Dëgjuesit e radios Absolute Classic Rock kanë renditur hitin e Led Zeppelin si këngën më të mirë . Hiti klasik i Led Zeppelin, që daton nga album

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.343Z

Rinovimi i nënës së pamartuar

New York – Në zgjedhjet presidenciale të Shteteve të Bashkuara të Amerikës më 1992, fushata e George H. W. Bushit bëri një spërkatje politike duke ndjekur shoun televiziv të Murphy Brown – për herë të parë, por jo për të fundit, që një karakter fiktiv ishte përdorur p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.125Z

Malkovich, aktori që e ka harruar të shkuarën

John Malkovich nuk është aspak si të gjithë ak torët e tjerë, ose si shumica e tyre. Karrierën e suk sesshme e ka ndërtuar duke luajtur të gjitha ro let e çuditshme dhe të vështira që i kanë dalë përpara, madje edhe ato role të cilat aktorët e mëdhenj i braktisnin pikërisht sepse

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama