Rezultate te kerkimit per termin: +Babai

Meta: total 1000 / total_found 22183 / time 0.010 / keyword[0] babai / docs[0] 22183 / hits[0] 33606 /
Mbyti gruan me jastëk, pendohet 32-vjeçari: E doja, por e vrava nga xhelozia
  • 2019-03-24

Mbyti gruan me jastëk, pendohet 32-vjeçari: E doja, por e vrava nga xhelozia

Një krim makabër në familje tronditi dje Gramshin, pasi në fshatin Grekan, 32-vjeçari Alket Hysa mbyti me jastëk bashkëshorten e tij. Gurije Hysa, nënë e tre fëmijëve gjeti menjëherë vdekjen në banesën ku familja jetonte në kushte skandaloze, mes mjerimit dhe varfërisë së madhe. P

Historia e Olghes, shqiptari që mposhti Mesin dhe u prenotua nga Reali
  • 2019-03-24

Historia e Olghes, shqiptari që mposhti Mesin dhe u prenotua nga Reali

Dyqind prekje me topin e tenisit pa rënë në tokë dhe një test paraprak me Los Blancos. Flet Babai, Lulzim Balliu: Është akoma shpejt Me topin e tenisit ndër këmbë, ai bëri njëqind e nëntëdhjetë e tetë palexho, njëqind e nëntëdhjetë e dy të filmuara nga unë. Messi bëri njëqind

Mbyti gruan me jastëk, zbulohet motivi
  • 2019-03-23

Mbyti gruan me jastëk, zbulohet motivi

Burri që mbyti me jastëk gruan e tij, për ti shpëtuar arrestimit të policisë  kishte shkuar tek e motra në Berat. Mësohet se shtetasi Alvin Hysa, e ka vrarë bashkëshorten në orët e para të mëngjesit për motive xhelozia. Çifti Hysa jetonte në një banesë pothuajse të rrënuar në

No Pic available
  • 2019-03-23

Koleta dhe dashuritë e saj  

«Koleta dhe miket e saj» (Colette et lessiens), një libër që sapo është botuar në Paris nga shkrimtarja e njohur dhe akademikja franceze DominiqueBona. Në fakt, Koleta ska reshtur së ngacmuari fantazinë dhe frymëzimin e shumë autorëve, dhe çështë më interesantja, shumica femra, shk

Kryeqyteti i Kazakistanit do të quhet si ish-Presidenti i vendit
  • 2019-03-21

Kryeqyteti i Kazakistanit do të quhet si ish-Presidenti i vendit

Kazakistani ka ndryshuar emrin e kryeqytetit të tij nga Astana në Nursultan si shenjë nderimi për liderin në ikje, Nursultan Nazarbayev, i cili ka dhënë dorëheqje papritur ditën e martë. Ky ndryshim është bërë i ditur pasi Kassym-Jomart Tokayev është betuar si president, duke u zotua

Kush është shoferi i autobusit të shkollës që tentoi masakrën
  • 2019-03-21

Kush është shoferi i autobusit të shkollës që tentoi masakrën

I lindur në Francë nga prindër senegalezë, shtetas italian që nga viti 2004, pasi u martua me një breshiane nga e cili ishte ndarë. Ousseynou Sy, i njohur si Paolo, 47 vjeç, është shoferi i autobusit të tentativës së masakrës të San Donato (Milano), me patentë shoferi të pezulluar p

Ja çfarë nuk duhet të veshin burrat pas moshës 50-vjeçare
  • 2019-03-21

Ja çfarë nuk duhet të veshin burrat pas moshës 50-vjeçare

Nga xhinset me bel të lartë te pantallonat ushtarake Adrian Clark në Guardian rendit hapat e gabuar të njerëzve përjetësisht të rinj: nga xhinset me bel të lartë të pëlqyera nga Obama te atletet Converse. U thoni po trikove të gjata dhe golfeve.