Rezultate te kerkimit per termin: +Babai

Meta: total 1000 / total_found 22183 / time 0.010 / keyword[0] babai / docs[0] 22183 / hits[0] 33606 /
Kujdes, kurrë mos i puthni fëmijët tuaj në buzë!
  • 2019-03-18

Kujdes, kurrë mos i puthni fëmijët tuaj në buzë!

Fëmijët janë shumë të dashur dhe të parezistueshëm. Por sa herë që shihni një fëmijë, edhe kur është yni, është shumë e rrezikshme ta prekni me duar të pista apo ta puthni, duke qenë se të rriturit kanë qindra baktere, viruse të rrezikshme dhe infeksionet ndaj të cilave po e e

Zbuloni si janë 12 baballarët e Horoskopi për çdo shenjë
  • 2019-03-18

Zbuloni si janë 12 baballarët e Horoskopi për çdo shenjë

Demi është më i përgjegjshmi, Gaforrja është më i buti. Zbuloni të gjitha shenjat Festa e Babait është fare pranë. Është shumë bukur të mund të festosh ditën dedikuar babait, figurë shumë e rëndësishme për jetën e fëmijëve të tij. Por ndodh të mos pyesim se çfarë do të

Gërdeci dhe trafiku i armëve, gjykata e Floridas rrëzon djalin e Berishës
  • 2019-03-17

Gërdeci dhe trafiku i armëve, gjykata e Floridas rrëzon djalin e Berishës

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Berisha, ka dështuar për të marrë një shfajësim para një gjykate amerikane në lidhje me biznesin e trafikimit të armëve dhe municionit kinez për llogari të një kompanie amerikane nga Gërdeci në drejtim të Afganistanit. Një gjykatë në Fl

No Pic available
  • 2019-03-17

Sulmi në xhami, babai mbulon me trup të birin 2-vjeçar

Një djalë dyvjeçar u shpëtua nga sulmi terrorist i Zelandës së Re nga babai i tij, i cili e mbuloi të birin me trupin. Zulfirman Syah ishte në xhaminë Linwood, në Christchurch me të birin e tij Averroes për lutjet kur supremacisti i bardhë Brenton Tarrant filloi të hapte zjarr. Shtat

Profil / Kush është autori i masakrës në xhamitë e Zelandës së Re
  • 2019-03-16

Profil / Kush është autori i masakrës në xhamitë e Zelandës së Re

Brenton Tarrant, suprematisti i bardhë 28 vjeçar, i cili vrau 49 besimtarë të mbledhur në namaz në dy xhami të Zelandës së Re, kaloi shtatë vitet e fundit duke udhëtuar në botë. Është e vështirë të imagjinohet e kaluara dhe fëmijëria e një vrasësi kaq të qartë dhe të pamësh

Top Story, babai i Reginës: Kemi fituar gjyqin me Delijorgjin, por asnjë Përmbarues nuk ia sekuestron pronat
  • 2019-03-14

Top Story, babai i Reginës: Kemi fituar gjyqin me Delijorgjin, por asnjë Përmbarues nuk ia sekuestron pronat

Kujtimi, babai i Reginës, e cila mbeti e plagosur nga ngjarja e Gërdecit, mes vështërsive për të përballuar pasojat, përmes Top Story kërkon drejtësinë e munguar për kaq vite. Ai ka hapur një padi ndaj AlbaDemil me administrator Mihal Delijorgjin, ka fituar gjyqin dhe kërkon që drejt

Ekskluzive në Top Story, rrëfimi prekës i Reginës. Humbi krahun në tragjedinë e Gërdecit
  • 2019-03-14

Ekskluzive në Top Story, rrëfimi prekës i Reginës. Humbi krahun në tragjedinë e Gërdecit

Një fshat i rindërtuar me vila të larta dhe kujtimi i një tragjedie që ndihet në çdo rrugicë dhe godinë. Fëmijë që iu këput jeta në moshën më të bukur, dhe të tjerë që nuk njohën dot as nënën e tyre. Jetë të shkatërruara dhe familje që ende jetojnë dramën e shpërthimit,