Rezultate te kerkimit per termin: +Babai

Meta: total 1000 / total_found 22183 / time 0.010 / keyword[0] babai / docs[0] 22183 / hits[0] 33606 /
Vrau gruan për bukën, babai i kërkon falje fëmijëve!
  • 2019-03-14

Vrau gruan për bukën, babai i kërkon falje fëmijëve!

U kërkoj ndjesë fëmijëve të mi për këtë që kam bërë, por nuk dua ta kujtoj këtë ngjarje, ishin këto fjalët e vetme të Sami Metushit, i cili po gjykohet për vrasjen e bashkëshortes së tij, Sose Metushi, në nëntor të 2017-ës në Kavajë. Gjatë seancës së djeshme, Prokuroria p

Hajdari takon ambasadoren gjermane: Lënia e mandateve, jo zgjidhje
  • 2019-03-14

Hajdari takon ambasadoren gjermane: Lënia e mandateve, jo zgjidhje

Deputetja Rudina Hajdari e cila nuk pranoi të dorëzonte mandatin duke mbajtur mbi shpinë koston e përjashtimit nga partia që dikur themeloi babai i saj Azem Hajdari ka takuar sot ambasadoren e Gjermanisë në Tiranë, znj. Sussane Shütz. Hajdari e ka ndarë këtë takim me një postim në Face

Historia monstruoze! Babai përdhunonte prej dy vitesh vajzën 9-vjeçare
  • 2019-03-14

Historia monstruoze! Babai përdhunonte prej dy vitesh vajzën 9-vjeçare

Fiks Fare solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos mjaftuar vetëm kjo, babai e dhunonte vajzën që ajo të mos tregonte. Ai sot është duke

No Pic available
  • 2019-03-14

30 vjet pa dramaturgun dhe aktorin Hekuran Zhiti

30 vjet më parë, në 15 mars, mbylli sytë përgjithmonë autori i shumë komedive dhe dramave, por dhe i satirave në vargje, edhe elegjive, aktor profesionist, por dhe mësues i nderuar, Hekuran Zhiti (1911 1989). Vinte nga Tomorica, nga Mali i Tomorrit ose Olimpi i shqiptarëve. Në vitin 1932

Brenda martesës së dytë të Michael Jackson dhe si i rrëmbeu fëmijët e tij
  • 2019-03-13

Brenda martesës së dytë të Michael Jackson dhe si i rrëmbeu fëmijët e tij

Michael Jackson dhe Lisa Marie Presley, e cilësuar si martesa  më e shkurtër në botën e showbiz-it, ishte shume intriguese. Gjatë udhëtimit të tyre të dytë u vunë re edhe problemet që çifti pati. Mbreti i Popit së pari lidhi miqësi me infermieren bionde Debbie Rowe, të cilën e njoh

Tmerr në Vlorë, babai rreh djalin dhe plagos vajzën e mitur
  • 2019-03-12

Tmerr në Vlorë, babai rreh djalin dhe plagos vajzën e mitur

Policia e Vlorës, deklaron se në sajë të ndërhyrjes në kohë, është bërë parandalimi i një krimi në familje. Mësohet se babai i dehur ka rrahur djalin e tij dhe më pas ka qëlluar me thi.kë vajzën. 50-vjeçari P.Sh., u vu në prangat e policisë pasi në banesë, nën e efektin e pij

La Boheme, ngjitet në skenë nga artistët e rinj
  • 2019-03-12

La Boheme, ngjitet në skenë nga artistët e rinj

Në fundin e shek. XIX në Paris, katër shokë jetojnë së bashku në një papafingo. Rodolfo dhe Marcello qëndrojnë në shtëpi duke punuar dhe vjen njëri nga të rinjtë, muzikanti Schaunard, i cili ka fituar para dhe ata vendosin për të ngrënë në një restorant aty pranë. Poeti Rodolfo