Rezultate te kerkimit per termin: +Babai

Meta: total 1000 / total_found 22183 / time 0.010 / keyword[0] babai / docs[0] 22183 / hits[0] 33606 /
Tahiri sulmon gazetarin: Je kokrra e idiotit!; Fevziu i mbyll telefonin (Debati)
  • 2019-03-05

Tahiri sulmon gazetarin: Je kokrra e idiotit!; Fevziu i mbyll telefonin (Debati)

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri në një lidhje telefonike në Opinion pati një përplasje të ashpër me gazetarin  Basir Çollaku, i cili ka treguar udhëtimin që ka patur Moisi Habilaj, babai i ish-ministrit dhe bashkëshortja e tij drejt Italisë. Në disa raste Tahiri e ka fyer gaz

Djali i rritur jetim kërkon nënën, babai: Ajo nuk të do!
  • 2019-03-03

Djali i rritur jetim kërkon nënën, babai: Ajo nuk të do!

Personazhi i radhës mbrëmjen e sotme në programin Dua të të bëj të lumtur ishte Nertili, i cili rrëfeu historinë e jetës së tij. Gjithçka kishte nisur 29 vite më parë, kur Nertili kishte ardhur në jetë. Që në fëmijëri ai ishte rritur i vetëm pasi familja e kishte braktisur në

16-vjeçari tentoi tia ngecte hallës vrasjen e gjyshit, zbulohen provat që fundosën adoleshentin
  • 2019-03-02

16-vjeçari tentoi tia ngecte hallës vrasjen e gjyshit, zbulohen provat që fundosën adoleshentin

Disa mesazhe të gjetura në celularin e 16-vjeçarit Vangjel Kapllani, ku ai fliste me Flarian Xhyvelaj, duke e porositur këtë të fundit ti gjente një pistoletë me silenciator, janë bërë shkak për zbardhjen e të vërtetës së vrasjes të 69-vjeçarit në Vlorë. Fillimisht Vangjel Kapll

No Pic available
  • 2019-03-01

Krimi në Durrës/ Babai vdiq në duart e djalit 10-vjeçar, si shpëtoi fëmija nga fqinji vrasës

Martin Ndreca u vra në sy të djalit të tij 10-vjeçar. Fqinji i tij Ndue Zefi nuk ka pyetur që fqinji i tij në makinë kishte edhe të birin. Nuk është kursyer, dhe e ka qëlluar me automatik duke e lënë të vdekur në vend. Ka shtënë me 5 plumba…Fatmirësisht vogëlushi 10-vjeçar

Videoskandali/ Flet ish-shefi i policisë: Shkoj 100 vjet në burg nëse
  • 2019-02-28

Videoskandali/ Flet ish-shefi i policisë: Shkoj 100 vjet në burg nëse

Shefi i policisë së zonës Gruemirë në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti, i cili u shfaq në një video intime 2 javë më parë me pretendimet se ngacmonte seksualisht një 15-vjeçare përmes telefonit ka deklaruar sot në emisionin Me zemër të hapur në Neës24 se nëse janë të vërt

No Pic available
  • 2019-02-28

Tronditet Kroacia, babai hedh katër fëmijët e mitur nga ndërtesa

Një 54-vjeçar ka tronditur Kroacinë me aktin e tij ekstrem. Babai i katër fëmijëve i ka hedhur vogëlushët nga kati i parë i një ndërtese në rrugën Josip Ban Jelaçiç në Pag të Kroacisë. Fëmijët janë të moshës 3, 5, 7 dhe 8 vjeç. Ata u hodhën nga një lartësi prej gjashtë me

Trump vendos kurorë: Këtu do kisha vdekur në Luftën e Vietnamit po të
  • 2019-02-28

Trump vendos kurorë: Këtu do kisha vdekur në Luftën e Vietnamit po të

I përlotur teksa përshkroi guximin që nuk do të kishte pasur asnjë zgjidhje përveçse ta shfaqte nëse nuk do të kishte pasur një jetë luksoze, Presidenti amerikan Donald Trump njoftohet se mori pak kohë të martën përpara takimit me Kim Jong-un në Hanoi, për të udhëtuar në jug dhe