Rezultate te kerkimit per termin: +Babaramo

Meta: total 562 / total_found 562 / time 0.000 / keyword[0] babaramo / docs[0] 562 / hits[0] 912 /
Bandat e Tetovës dhe Edi Rama
  • 2016-12-15

Bandat e Tetovës dhe Edi Rama

Shqiptarët fituan, Ahmeti humbi gjysmën e manekinëve në vitrinën e dyqanit të tij. Nga Ilir Babaramo Dhjetë vjet më parë stafi i hotelit Aleksandër Palace i Shkupit u përfshi në një alarm që nuk ishte ndjerë as në kohën e konfliktit të armatosur ndëretnik që u mbyll me Marrë

Meta I mbetem marreveshjeve per kanabisin duhet bere me shume
  • 2016-10-25

Meta I mbetem marreveshjeve per kanabisin duhet bere me shume

Transmetuar me 25102016 - 0759 Kreu i Kuvendit Ilir Meta thote se marredheniet mes Partise Socialiste dhe Levizjes Socialiste per Integrim jane marredhenie normale bashkepunimibr br Gjate nje interviste per emisionin 5 pyetje nga Babaramo ai deklaroi se f

INTERVISTA/ Meta: LSI, ose do të jetë një forcë edhe më e rëndësishme e qeverisë, ose do të jetë forca kryesore opozitare në Shqipëri
  • 2016-10-25

INTERVISTA/ Meta: LSI, ose do të jetë një forcë edhe më e rëndësishme e qeverisë, ose do të jetë forca kryesore opozitare në Shqipëri

Do të doja ta nisnim bisedën me dekretin e Presidentit, i cili ka refuzuar atë që disa e quajnë Ligji i plehrave, disa të tjerë Ligji i mbetjeve urbane, por, përtej tautologjisë semantike që krijohet, unë do të doja qëndrimin tuaj. Ju do të votoni në favor të dekretit të Presiden

No Pic available
  • 2016-10-24

Meta: LSI parti më e rëndësishme në qeverisëse ose kryesore në opozitë

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta thotë se pas zgjedhjeve të ardhshme parlamentare, partia e tij do të jetë ose forcë më e rëndësishme qeverisëse ose të do të jetë forca kryesore opozita në Shqipëri. Gjatë një interviste për gazetarin Ilir Babaramo në Raport Tv,

No Pic available
  • 2016-10-24

LSI më e rëndësishmja në qeveri ose parti kryesore në opozitë

Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta thotë se pas zgjedhjeve të ardhshme parlamentare, partia e tij do të jetë ose forcë më e rëndësishme qeverisëse ose të do të jetë forca kryesore opozita në Shqipëri. Gjatë një interviste për gazetarin Ilir Babaramo në Raport Tv,

Bizantini Edi Rama dhe analistët injorantë të Tiranës
  • 2016-10-21

Bizantini Edi Rama dhe analistët injorantë të Tiranës

Nga Halil Matoshi Kollarja me qëndisma ortodokse i rrinte vërtet bukur Edi Ramës në Beograd. Porse prapa simbolit ortodoks fshihej tendenca bizantine e të bërit politikë, për ti dëshmuar epërsi homologut të tij serb, Vuçiq. Ky simbol ishte një ogur i zi për kosovarët (kjo ska lidhj

Pyetje titistëve të kombit kosovar: Jeni me cicat e Cecës apo Nënë Terezën?
  • 2016-10-15

Pyetje titistëve të kombit kosovar: Jeni me cicat e Cecës apo Nënë Terezën?

Nga Ilir Babaramo Një debat qesharak po provokohet nga një pjesë krejt e papërfillshme e elitës së Prishtinës. Po ftojnë qytetarët e Kosovës që të shpallin përkatësinë e tyre, kombin kosovar. Thënia e Hegelit se historia përsëritet në formë komike vlen sigurisht për këtë ra