Rezultate te kerkimit per termin: +Babaramo

Meta: total 562 / total_found 562 / time 0.000 / keyword[0] babaramo / docs[0] 562 / hits[0] 912 /
No Pic available
  • 2016-09-28

INTERVISTA/ Mimoza Hafizi flet për partinë e re të Ben Blushit

Deputetja Mimoza Hafizi e ftuar në emisionin 5 pyetje nga Babaramo ka mbajtur qëndrimin e saj për çështjet aktuale politike duke u ndalur tek ligji i mbetjeve, ai i arsimit të lartë dhe tek mundësia e një partie të re me Ben Blushin. Do të doja ta nisnim bisedën nga votimi për li

INTERVISTA/ Deputetja e PS-së flet për partinë e re të Ben Blushit dhe zbardh prapaskenat e ligjit të mbetjeve
  • 2016-09-27

INTERVISTA/ Deputetja e PS-së flet për partinë e re të Ben Blushit dhe zbardh prapaskenat e ligjit të mbetjeve

Deputetja Mimoza Hafizi e ftuar në emisionin 5 pyetje nga Babaramo ka mbajtur qëndrimin e saj për çështjet aktuale politike duke u ndalur tek ligji i mbetjeve, ai i arsimit të lartë dhe tek mundësia e një partie të re me Ben Blushin. Do të doja ta nisnim bisedën nga votimi për ligjin

INTERVISTA/ Habit Bujar Nishani: Nuk e çoj në Kushtetuese Vettingun. Nëse sarrestohen politikanë, gjyqtarë e prokurorë, reforma në drejtësi e dështuar
  • 2016-09-13

INTERVISTA/ Habit Bujar Nishani: Nuk e çoj në Kushtetuese Vettingun. Nëse sarrestohen politikanë, gjyqtarë e prokurorë, reforma në drejtësi e dështuar

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani nuk do ta dërgojë në Kushtetuese ligjin e vettingut. Kreu i shtetit flet për herë të parë për fatin e ligjit të miratuar në seancën e jashtëzakonshme plenare të 30 gushtit në emisionin 5 pyetjet nga Babaramo në Report Tv. Ndryshe nga çfarë

No Pic available
  • 2016-08-14

LETËR E HAPUR/ Nga ministrat, gazetarët e deri te Frangaj, çfarë ndodh brenda Lagunës së milionerëve shqiptarë

Nga Arta Çoku U bë tashmë rreth 7 vjet që vijmë për të kaluar një pjesë të verës tek Laguna Blu, ku kemi blerë një apartament së bashku me vëllain tim. Për ne që jetojmë jashtë Shqipërisë, koha që kalonim tek Laguna Blu ishte koha më e bukur e vitit. Fëmijët kishin më shum

No Pic available
  • 2016-05-31

Klosi rrëfen natën kur përfundoi në rajon

Ministri i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi, është kthyer pas në kohë duke folur rreth ngjarjes së vitit 1994, të cilën e shënoi në formularin e dekriminalizimit. Gjatë një interviste në emisionin 5 Pyetje nga Babaramo, Klosi rrëfeu se ngjarja në atë kohë nuk u cilësua si vepër pe

INTERVISTA/ Blendi Klosi rrëfen ngjarjen e 94-s: Ja pse më dënuan
  • 2016-05-31

INTERVISTA/ Blendi Klosi rrëfen ngjarjen e 94-s: Ja pse më dënuan

Ministri i Mirëqenies Sociale Blendi Klosi ka folur me detaje rreth ngjarjes së vitit  1994, të cilën e shënoi në formularin e vetëdeklarimit. Gjatë një interviste në Report TV në emisionin   5 Pyetje nga Babaramo, ministri Klosi rrëfeu se ngjarja në atë kohë nuk u cilësua si ve

No Pic available
  • 2016-05-23

Nikoll Lesi: Si më shiti Sandër Frangaj për 100 mijë dollarë, aksionet e gazetës që unë ia fala. Blushi më tha ti je i çmendur

Fragment nga libri i  gazetarit Nikoll Lesi i cili do botohet me rastin e 25 vjetorit të daljes së Koha Jonë në maj 2016) Viti i mbrapshtë 1997 Që në numrin e parë të datës 4 janar gazeta doli me një titull të madh në krye të të faqes të parë: Gjallica stop dy javë. Dhe, sikur