Rezultate te kerkimit per termin: +Babaramo

Meta: total 562 / total_found 562 / time 0.000 / keyword[0] babaramo / docs[0] 562 / hits[0] 912 /
Fluturimet jashte Rinasit dhe ulja e cmimeve Ekonomi ska pergjigje te qarta
  • 2016-05-17

Fluturimet jashte Rinasit dhe ulja e cmimeve Ekonomi ska pergjigje te qarta

Ministrja e Zhvillimit Ekonomik Tregtise dhe Sipermarrjes Milva Ekonomi thote se ka kerkesa konkrete per nisjen e fluturimeve me kosto te ulet nga kompani te njohura nderkombetarebr br Zonja Ekonomi thote se pritet qe shume shpejt te hyje ne fuqi pranimi i shitjes se koncesionit nga gjermanet te k

Milva Ekonomi:  Qeveria në bisedime me investitorë strategjikë. Ja si do ulen çmimet e biletave!
  • 2016-05-17

Milva Ekonomi:  Qeveria në bisedime me investitorë strategjikë. Ja si do ulen çmimet e biletave!

  Intervista e plotë e ministres Milva Ekonomi në emisionin 5 pyetje nga Babaramo Babaramo- Përshëndetje znj. Ministre. Do të doja ta nisja bisedën nga lajmi i transaksionit më të rëndësishëm që është zhvilluar në ekonominë shqiptare, ndryshimi i pronësisë së aeroportit të R

Koha Jone- In Memoriam!
  • 2016-05-08

Koha Jone- In Memoriam!

Mimoza Dervishi     Në 11 Maj gazeta e parë, vërtetë e pavarur shqiptare, “Koha Jonë” bën 25 vjec. Unë hyra aty në gusht të 1994. Mikja ime e fakultetit Rudina Xhunga më thotë një ditë, që i duhej të takonte Nikollën e Kohës, sepse i kishte premtuar se

LIBRI/ Rënia e firmave piramidale, trazirat e 97-tës dhe djegia e gazetës Koha Jonë
  • 2016-05-02

LIBRI/ Rënia e firmave piramidale, trazirat e 97-tës dhe djegia e gazetës Koha Jonë

Fragment nga libri i gazetarit Nikoll Lesi, “Kështjella e medias”, i cili do botohet me rastin e 25-vjetorit të daljes së Koha Jonë, në maj 2016 Viti i mbrapshtë 1997 Që në numrin e parë të datës 4 janar, gazeta doli me një titull të madh në krye të të faqes të parë:

Blushi Rama pati frike thirri Nanon kunder meje
  • 2016-04-19

Blushi Rama pati frike thirri Nanon kunder meje

Transmetuar me 18042016 - 2309 Deputeti i Partise Socialiste Ben Blushi nje nga kritiket e hapur te Edi Rames u shpreh ne emisionin 5 pyetje nga Babaramo ne Report Tv se kryetari i PS-se ftoi Fatos Nanon ne beteje kunder tijbr br S

No Pic available
  • 2016-04-19

Blushi: Rama i kërkoi Nanos që të më sulmonte mua

Deputeti socialist, Ben Blushi, akuzoi Edi Ramën se ka kërkuar ndihmën e Fatos Nanos për ta sulmuar. I ftuar te 5 pyetje nga Babaramo në Report Tv, i pyetur për Fatos Nanon dhe ftesën që iu bë në Kongres, Blushi tha se Rama ishte aq i frikësuar nga ai, sa që i kërkoi Nanos që ti bënt

Ben Blushi: Jam kundër hyrjes së fesë në shkollë, Rama ka të drejtë për Trump
  • 2016-04-19

Ben Blushi: Jam kundër hyrjes së fesë në shkollë, Rama ka të drejtë për Trump

Deputeti socialist, Ben Blushi shprehet kundër futjes së lëndëve fetare në sistemin arsimor. I ftuar te 5 pyetje nga Babaramo në Report Tv, Blushi theksoi se reforma në arsim duhet të bëhet për arsye të tjera. Sipas tij, lëndët fetare janë një çështje e parëndësishme, pasi siç