Rezultate te kerkimit per termin: +Babaramo

Meta: total 562 / total_found 562 / time 0.017 / keyword[0] babaramo / docs[0] 562 / hits[0] 912 /
No Pic available
  • 2016-04-12

Ristani i hap derën Topit dhe thotë se qëndrimet e Berishës nuk janë ato të PD-së

Partia Demokratike është e hapur për koalicion me çdo forcë politike që e mendon se duhet të jetë në opozitë me këtë qeveri. Deklarata vjen nga Sekretari i Përgjithshëm i PD Arben Ristani gjatë emisionit 5 pyetje nga Babaramo në REPORT TV. Sipas tij dera është e hapur për PDIU-në

Sheshi Skënderbej pa kulla, skam ambicie në PS
  • 2016-04-05

Sheshi Skënderbej pa kulla, skam ambicie në PS

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, shpjegon projektet madhore, ndërsa mohon që te Diga e Liqenit të ketë ndërtime pallatesh Parku i Liqenit, a do ketë kulla 25-katëshe poshtë Digës së Liqenit? Jo, nuk do të ketë. A parashikohen në planin urbanistik? Jo, nuk parashikohen!

A do të ndërtohen godinat 17-katëshe tek diga e Liqenit? Ja si përgjigjet Erion Veliaj
  • 2016-04-05

A do të ndërtohen godinat 17-katëshe tek diga e Liqenit? Ja si përgjigjet Erion Veliaj

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj në një intervistë për “5 pyetje nga Babaramo” në Report TV, ka folur hapur për projektet e tij në drejtimin e Bashkisë më të madhe në vend. Veliaj u shpreh qartë se nuk do të lejohet ndërtimin i godinave 17 katëshe tek diga e Liqeni

Babaramo sulmon Shkullakun: I vardisesh Ramës prej 10 vitesh për një leje ndërtimi, ndaj dhe e hape portalin
  • 2016-03-17

Babaramo sulmon Shkullakun: I vardisesh Ramës prej 10 vitesh për një leje ndërtimi, ndaj dhe e hape portalin

Gazetari Ilir Babaramo ka sulmuar kolegun Armand Shkullaku pas një editoriali të këtij të fundit. Babaramo thotë se Armand Shkullaku i vardiset Ramës prej 10 vitesh për një leje ndërtimi. Madje sipas tij ndaj edhe ka hapur portalin. Më poshtë komenti i Babaramos: Pa dyshim që projekti

No Pic available
  • 2016-02-23

Ben Blushi: Unë pjesë e PS, pavarësisht vendimit të Kongresit

Ilir Babaramo Ben Blushi shprehet se nuk do të largohet për asnjë arsye nga Partia Socialiste pavarësisht vendimit që do marrë kongresi i 19 marsit. Në studion e emisionit 5 pyetje nga Babaramo, në Report Tv, Ben Blushi thotë se ka një program konkret për drejtimin e partisë më të madh

Kritikat, Blushi i përgjigjet Bashkim Finos
  • 2016-02-23

Kritikat, Blushi i përgjigjet Bashkim Finos

Deputeti Ben Blushi ka deklaruar sot në një intervistë për gazetarin Babaramo se ministrat e qeverisë "Rama" janë bërë qesharakë. Sipas Blushit, ata nuk po bëjnë punën e tyre, por rendin se kush i pari të mbushë sallat me njerëz për mitingjet e Ramës, që garon kundër vetes për k

Blushi i përgjigjet Alfred Pezës: Nëse ai lë mandatin, sfiton gjë as gazetaria, as Parlamenti
  • 2016-02-23

Blushi i përgjigjet Alfred Pezës: Nëse ai lë mandatin, sfiton gjë as gazetaria, as Parlamenti

Ben Blushi është pyetur sot nga Ilir Babaramo, për sfidën që i erdhi nga kolegu i tij Alfred Peza. Peza pati deklaruar se nëse pretendimi që një deputete e PS është kërcënuar me largim të vajzës nga puna po të mbështeste Blushin, rezultonte i vërtetë, ai do të jepte dorëhe