Rezultate te kerkimit per termin: +Babaramo

Meta: total 562 / total_found 562 / time 0.000 / keyword[0] babaramo / docs[0] 562 / hits[0] 912 /
Kryeministri i Shqipërisë Fatos Nano zhvilloi sot  një takim të veçantë me Prokurorin e Përgjithshëm të Republikës së Shqipërisë, zotin Theodhori Sollaku. 

Në bisedën e tyre dy autor
  • 2003-10-16

Kryeministri i Shqipërisë Fatos Nano zhvilloi sot një takim të veçantë me Prokurorin e Përgjithshëm të Republikës së Shqipërisë, zotin Theodhori Sollaku. Në bisedën e tyre dy autor

Kryeministri i Shqipërisë Fatos Nano zhvilloi sot një takim të veçantë me Prokurorin e Përgjithshëm të Republikës së Shqipërisë, zotin Theodhori Sollaku. Në bisedën e tyre dy autoritet e larta u përqëndruan veçanërisht në harmonizimin më të mirë të punës së strukturave

Në përfundim të mbledhjes së sotme të qeverisë, Kryeministri Z. Fatos Nano i ka kërkuar Ministrit të Rendit Publik Luan Rama të sqarojë kabinetin qeveritar në lidhje me incidentin e ndodhur
  • 2003-10-16

Në përfundim të mbledhjes së sotme të qeverisë, Kryeministri Z. Fatos Nano i ka kërkuar Ministrit të Rendit Publik Luan Rama të sqarojë kabinetin qeveritar në lidhje me incidentin e ndodhur

Në përfundim të mbledhjes së sotme të qeverisë, Kryeministri Z. Fatos Nano i ka kërkuar Ministrit të Rendit Publik Luan Rama të sqarojë kabinetin qeveritar në lidhje me incidentin e ndodhur midis tij dhe kryeredaktorit të Televizionit "Vizion +", Ilir Babaramo dy ditë më parë. Pas