Rezultate te kerkimit per termin: +Babaramo

Meta: total 562 / total_found 562 / time 0.012 / keyword[0] babaramo / docs[0] 562 / hits[0] 912 /
No Pic available
  • 2016-02-05

VIDEO/ Ja çfarë i tha Rama gazetarit gjatë publicitetit

Kryeministri Rama pak ditë më parë ka dhënë një intervistë për emisionin "Pesë pyetje nga Babaramo", por një kamera e cila ka qenë e ndezur gjatë publicitetit ka regjistruar një moment kur Rama i thotë gazetarit me mimikë dhe fjalëpak: Cfarë bën? Nuk dihet për çfarë e ka pasur

No Pic available
  • 2016-02-05

Rama i kërkon llogari Babaramos për pyetjet (VIDEO)

Kamera që ka ndejtur e hapur disa çaste më shumë se sa duhet, ka nxjerrë të palarat e kryeministrit Rama dhe të marëdhënies aspak normale që ai tenton të vendosë me mediat. Të hënën kur kryeministri ishte i ftuar në ” 5 pyetje nga Babaramo”, atij i ndodhi një incident. K

VIDEO/ Rama i kërkon llogari Ilir Babaramos, që rri si në gjemba përballë tij
  • 2016-02-05

VIDEO/ Rama i kërkon llogari Ilir Babaramos, që rri si në gjemba përballë tij

Pak ditë më parë kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në emisionin 5 pyetje nga Babaramo. Në një moment kur Babaramo ka njoftuar kohën publicitare, kamera në fakt ka mbetur tek ata të dy. Në video shihet që Rama i kërkon llogari Babaramos për pyetjet, ndërkohë që ky i fundit duk

Rama: Me LSI-në ndahemi nëse dështojnë reformat
  • 2016-02-02

Rama: Me LSI-në ndahemi nëse dështojnë reformat

Kryeministri tha dje se çështja e zgjedhjeve të kreut të PS-së nuk ekziston, sepse ai është rimandatuar dy herë në zgjedhje. Ndërsa për koalicionin me LSI-në, për herë të parë la të kuptohej se dështimi i reformës në drejtësi, për shkak të mazhorancës do të rrezikonte koali

Rama Blushin nuk e deboj nga PS sme mungon rikonfirmimi
  • 2016-02-02

Rama Blushin nuk e deboj nga PS sme mungon rikonfirmimi

Transmetuar me 02022016 - 0819 Edi Rama foto arkiv Ne Partine Socialiste nuk do te kete zgjedhje per kryetarin mandati i te cilit eshte i percaktuar ne statut per 4 vjet e qe aktualisht kryesocialisti Edi Rama drejton partine prej 7 v

Koncesionet/ Rama: Një lukuni e shpifur dezinformon opinionin
  • 2016-02-02

Koncesionet/ Rama: Një lukuni e shpifur dezinformon opinionin

Një lukuni të shpifur i ka vlerësuar kryeministri Edi Rama kundërshtarët e partneritetit publik-privat që qeveria e drejtuar prej tij ka bërë në shërbime të ndryshme. Në intervistën e tij për emisionin 5 Pyetjet nga Babaramo në Report Tv, shefi i qeverisë tha se kritikat e Fondit

Po të mos kaloje nga brigadieri, nuk bëje dot karrierë. Se karriera niste që nga kooperativa
  • 2016-01-26

Po të mos kaloje nga brigadieri, nuk bëje dot karrierë. Se karriera niste që nga kooperativa

Frederik Ndoci thotë se një pjesë e mirë e këngëtareve në kohën e komunizmit, kanë bërë karriere falë lidhjeve intime që kanë pasur me drejtuesit e regjimit. Në një intervistë për gazetën Panorama, Ndoci shprehet se ka pasur këngëtare që kanë qenë shumë të talentuara, po