Rezultate te kerkimit per termin: +Babrru

Total: 711
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.345Z

Tahiri dhe Prençi inspektojnë zonat e përmbytura në Babrru VIDEO

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri dhe Drejtori i Përgjithshëm i Emergjencave Civile Shemsi Prençi inspektoi sot pasdite një nga zonat më të prekura nga përmbytjet, në Babrru të Tiranës. Për shkak të reshjeve të dendura prej disa orësh, prurjet e Lumit të Tiranës janë shumë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.256Z

KSSH: Probleme ne sherbimin paresor ne Babrru e Bathore

Komiteti Shqiptar i Helsinkit monitoron qendrat e sherbimit paresor ne zonat periferike te Tiranes, Bathore dhe Babrru. Gjate vezhgimit eshte pare se mungesat e energjise shkonin deri ne 5 ore, ndersa sherbimi ka qene i kufizuar. Sipas KSSH, vete banoret ankohen se mjeket punojne ne klin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.308Z

Incidenti ne Babrru shoqerohet autori

Policia e Tiranes ka shoqeruar autorin e incidentit elektoral te nje dite me pare ne Babrru. Sipas policise Gjin Mark Prenga 52 vjec eshte shoqeruar dhe po merret ne pyetje pasi nje dite me pare ai eshte konfliktuar me shtetasin Juxhino Zaja 20 vjec teksa ky i fundit ka qene duke vendosur flamur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.478Z

Familja në Babrru: Ndihmat nga qytetarët

Të tjerë qytetarë i vijnë në ndihmë kësaj familje, ndërkohë komuna u ka lidhur edhe një ndihmë ekonomike. Gjatë ditëve që lamë pas disa qytetarë të thjeshtë kanë dhënë një kontribut mjaft të rëndësishëm dhe jetik për katër vajzat dhe nënën e sëmurë. Njëri prej person

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.425Z

Shkrumbohet magazina e polisterolit në Babrru

31/03/2005  TIRANË- Digjen kutitë e polisterolit të fimës italiane në Babrru të Tiranës. Në orët e pasdites së djeshme. Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë magazinën e një shtetasi italian, i cili është pronar i disa kompanive të fuqishme të materialeve të ndërtimit në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.557Z

Kapen tre grabitesit e tregtareve ne Babrru

TIRANE - Arrestohen tre persona te dyshuar per grabitjen me dhune te dy tregtareve mbremjen e se martes ne lagjen Kodra e Kuqe ne periferi te Tiranes. Ne nje deklarate per shtyp policia e kryeqytetit njoftoi se ka arrestuar Agustin e Agim Nasufin 19 dhe 18 vjec si dhe mikun e tyre Arben Gjonkola 21

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.529Z

Rama, vizitë në Babrru në familjen Dalipi

Kreu i Bashkisë Rama ka vizituar sot një familje të varfër në Babrru të Tiranës, ku banorët mezi sigurojnë jetesën e përditshme. Familja Dalipi ka ardhur nga veriu qysh në vitin 1993, por shumica e anëtarëve të saj janë pa pune. TIRANE- Kryetari i Bashkisë Edi Rama, ka vizituar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama