Rezultate te kerkimit per termin: +Babrru

Total: 711
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.109Z

Tiranë, pranga, akuzohet për vrasje

Arrestohet një 37-vjecar në Tiranë, i cili akuzohet për vrasjen e një personi 11 vjet më parë. Prangosja e shtetasit, Agim Stefës u bë pas rihetimit të vrasjës që ndodhi në vitin 1997 në Kodër-Babrru, në periferi të kryeqytetit. Sipas hetimeve të deritanishme ka rezultuar se vras

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.048Z

48-vjeçari djeg shtëpisë si hakmarrje pas divorcit

Ngjarja ka ndodhur mesditën e djeshme në Babrru, pranë Xhamisë. Një 48-vjeçar ka gjetur një mënyrë të "veçantë" për t'u hakmarrë ndaj të shoqes që po e divorconte, me të cilën kishte 6 fëmijë TIRANE - Një 48-vjeçar ka gjetur një mënyrë të "veçantë&qu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.233Z

OST: Ja zonat pa energji sot në Tiranë

 Disa zona të kryeqytetit nuk do të kenë sot energji. Kjo si pasojë e një remonti që do të kryejë OST-ja në linjat 35 kilovot në Tiranë. Për rrjedhojë, nga ora 09:00-10:00 do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në zonat Kinostudio, Babrru, uzina “Dinamo”, rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.137Z

I heq nga puna si kunderpergjigje bombe ne hyrje te farmacise

Nje sasi e vogel eksplozivi ka shperthyer ne nje farmaci ne periferi te Tiranes duke demtuar vetem fasaden dhe qepenin e saj. Nje shperthim i fuqishem eshte ndier ne oret e para te mengjesit ne Babrru te Tiranes. Sipas hetimeve paraprake lenda eksplozive eshte vendosur ne farmaci nga dy ish-punonj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.871Z

Tirane, plagosen dy te rinj

Nje djale dhe nje vajze kane mbetur te plagosur me arme zjarri nga dy ngjarje te ndryshme ne Tirane, nderkohe qe policia ka arrestuar nje nga autoret e ketyre krimeve. Lefteri Muca, 28 vjece eshte plagosur aksidentalisht nga nje fqinji i saj te lagjja “Ali Demi”, kur ai ka be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.693Z

Benzinë në oborrin e banesës së efektivit të policisë, nuk dihen autorët

Një shishe me benzinë në oborrin e banesës së një efektivi policie. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së premtes në shtëpinë e efektivit të Komisariatit numër 5 në Babrru.Foto ilustrueseSipas tyre, autorët, ende të paidentifikuar, i kanë vënë flakën një shis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.094Z

Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i grabitjes së punonjëses së UKT në Kamzë

Policia e Tiranës ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e grabitjes së ndodhur mëngjesin e sotëm në Kamzë, ku një shtetaseje që mësohet se është punonjëse e Ujësjellësit iu mor çanta brenda të cilës dyshohet se gjendeshin 6 mln lekë të vjetra. Burime nga policia e kryeq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama