Rezultate te kerkimit per termin: +Babrru

Total: 711
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.425Z

Shkrumbohet magazina e polisterolit në Babrru

31/03/2005  TIRANË- Digjen kutitë e polisterolit të fimës italiane në Babrru të Tiranës. Në orët e pasdites së djeshme. Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë magazinën e një shtetasi italian, i cili është pronar i disa kompanive të fuqishme të materialeve të ndërtimit në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.557Z

Kapen tre grabitesit e tregtareve ne Babrru

TIRANE - Arrestohen tre persona te dyshuar per grabitjen me dhune te dy tregtareve mbremjen e se martes ne lagjen Kodra e Kuqe ne periferi te Tiranes. Ne nje deklarate per shtyp policia e kryeqytetit njoftoi se ka arrestuar Agustin e Agim Nasufin 19 dhe 18 vjec si dhe mikun e tyre Arben Gjonkola 21

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.529Z

Rama, vizitë në Babrru në familjen Dalipi

Kreu i Bashkisë Rama ka vizituar sot një familje të varfër në Babrru të Tiranës, ku banorët mezi sigurojnë jetesën e përditshme. Familja Dalipi ka ardhur nga veriu qysh në vitin 1993, por shumica e anëtarëve të saj janë pa pune. TIRANE- Kryetari i Bashkisë Edi Rama, ka vizituar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.220Z

Plagosi në Babrru, vihet në pranga autori

TIRANË – Plagosi dy net më parë në Babrru, arrestohet 33-vjeçari. Policia e kryeqytetit njofton se ka arrestuar autorin e një plagosjeje me armë të ndodhur dy net më parë në Babrru, zonë periferike e kryeqytetit. Sipas burimeve zyrtare nga Policia mësohet se në orët e vona të mbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.047Z

Tragjedi në Babrru: Fëmija 2-vjeçar humbet jetën në banesë, u përfshi nga flakët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Babrru. Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka humbur jetën, pasi banesa e tij u përfshi nga flakët. Tragjedia u regjistrua rreth orës 08:35, në lagjen Shpat. Në banesë gjatë momentit të rënies së zjarrit ndodheshin dy fëmijë të mitur. Për pasoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.497Z

Eksploziv baneses se nje polici ne Babrru

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 25 shtator 2015 Noaal - Banesa e nje polici ne Babrru te Tiranes eshte shperthyer me eksploziv nje nate me pare fatmiresisht pa shkaktuar viktimabr br Eksplozivi eshte vendosur ne banesen e efektivit me iniciale AS mbremjen e se enjtes ndersa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.380Z

Tentoi të vidhte energji elektrikevdes 37- vjeçari në Babrru

Një 37-vjeçar, Altin Myftari, ka gjetur vdekjen ditën e premte në shtyllën e tensionit të ulët, ndërsa po tentonte të bënte rilidhjen e energjisë elektrike në mënyrë të paligjshme. Ngjarja ka ndodhur menjëherë pasi OSHEE bëri një aksion në zonën Babrru-Paskuqan për prerjen e en

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama