Rezultate te kerkimit per termin: +Babrru

Total: 711
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.047Z

Tragjedi në Babrru: Fëmija 2-vjeçar humbet jetën në banesë, u përfshi nga flakët

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Babrru. Një fëmijë vetëm 2 vjeç ka humbur jetën, pasi banesa e tij u përfshi nga flakët. Tragjedia u regjistrua rreth orës 08:35, në lagjen Shpat. Në banesë gjatë momentit të rënies së zjarrit ndodheshin dy fëmijë të mitur. Për pasoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.497Z

Eksploziv baneses se nje polici ne Babrru

Foto arkiv PUBLICITET Tirane 25 shtator 2015 Noaal - Banesa e nje polici ne Babrru te Tiranes eshte shperthyer me eksploziv nje nate me pare fatmiresisht pa shkaktuar viktimabr br Eksplozivi eshte vendosur ne banesen e efektivit me iniciale AS mbremjen e se enjtes ndersa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.380Z

Tentoi të vidhte energji elektrikevdes 37- vjeçari në Babrru

Një 37-vjeçar, Altin Myftari, ka gjetur vdekjen ditën e premte në shtyllën e tensionit të ulët, ndërsa po tentonte të bënte rilidhjen e energjisë elektrike në mënyrë të paligjshme. Ngjarja ka ndodhur menjëherë pasi OSHEE bëri një aksion në zonën Babrru-Paskuqan për prerjen e en

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.810Z

Babrru, nis shtrimi i 7 km rrugë, përfitojnë 50 mijë banorë

Së shpejti nisin punimet për furnizimin me ujë 24 orë të qendrës së Babrruse e cila ka 20 vite e cila e vuan mungesën si dhe përmirësimi rrënjësor të infrastrukturës së qendrës Nisin punimet për ndërtimin e rrugës së Babrrusë rreth 7 km. Kryetari i bashkisë Kamzë, Xhelal Mziu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.650Z

Arrestohen dy adoleshentë, "tmerr" i vjedhjeve në Babrru

Dy adoleshentë që ishin kthyer në tmerr për banorët e Babrrusë, janë arrestuar nga policia, pasi akuzohen për disa vjedhje. Edmond Muça dhe Oltion Hoxha janë arrestuar pasi u janë dokumentuar disa vjedhje banesash, të ndodhura në këtë zonë. Sipas të dhënave policore, vjedhja e fund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.010Z

Autobusi i linjes Babrru-Qender perplaset me nje automjet

SSSAbrASS brbrAutobusi i linjes Babrru-Qender eshte perplasur pasditen e se dieles me nje automjet taksibrbr brbrNgjarja ka ndodhur ne zonen e tregut te Medresese ne rrugen e Dibresbrbr brbrSi rezultat i perplasjes eshte lenduar lehte drejtuesi i taksisebrbr brbrBurimet ne vendngjarje raportojne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.622Z

Projektet në infrastrukturë, Bashkia Kamëz vijon lirimin e hapësirave publike në Babrru-Qendër

Kryebashkiaku Xhelal Mziu ka ndjekur nga afër punën e strukturave përkatëse të Bashkisë Prej tri javësh Bashkia Kamëz vazhdon lirimin e hapësirave publike në njësinë administrative Paskuqan dhe konkretisht në Babrru-Qendër. Nisja e këtij aksioni nga ana e Inspektoratit të Mbr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama