Rezultate te kerkimit per termin: +Bajram +Curri

Total: 2336
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.655Z

Mëngjes i qetë në Vlorë dhe Bajram Curri, eksploziv në dy familje

Share Në orët e para të mëngjesit, duke u gdhirë dita e sotme, Vlora dhe Bajram Curri janë përballur me dy shpërthime të fuqishme si pasojë e eksplozivit të vendosur në dy familje të ndryshme. Për fat, nuk ka pasur viktima. Kështu, ngjarja e rëndë në Vlorë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.906Z

Në Durrës ; Vidhet “Bajram Curri”, tre nxënës vjedhin kompjuterat e shkollës

Kanë vjedhur me thyerje dy kompjutera të shkollës së tyre fillore, ndërkohë policia ka mundur të identifikojë autorët si dhe të vihet në ndjekje të tyre. Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë në shkollat 9-vjeçare “Bajram Curri 1” dhe “Bajram Curri 2” në lagjen Nr. 13 në Durr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.576Z

Pengmarrje pranë shkollës Bajram Curri, 39-vjeçarin e rrëmbejnë në sy të fëmijës

Një person është marrë peng në afërsi të shkollës Bajram Curri në Tiranë. 39-vjeçari Ylber Kera është konfliktuar me disa persona me makinë të tipit Benz të cilët më pas e kanë rrëmbyer. Ngjarja është konfirmuar për policinë nga fëmijë i mitur i të rrëmbyerit. Policia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.975Z

Tropoja e Bajram Curri mësyjnë Tiranën e Durrësin nëpër Gjakovë

Gjakovë, 18 gusht - Funksionimi i autostradës së kombit Morinë-Kukës-Durrës e ka bërë më të afërt Tiranën dhe bregdetin shqiptar edhe për vet banorët e Shqipërisë, të cilët çdo ditë shfrytëzojnë linjat e rregullta të minibusëve që përshkojnë çdo orë rrugën nga Bajram Cu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.718Z

Bajram Curri pret "Sofrën Dardane ‘09"

Për të shtatin vit radhazi organizohet në Bajram Curri, "Sofra Dardane-Tropojë 2009", një veprimtari artistike që ka mbledhur rreth vetes 32 grupe artistike, të cilët me shfaqjet e tyre po paraqesin vlerat dhe bagazhin folklorik më të mirë të zonave të tyre. Për tre net rresht ky qytet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.985Z

Bajram Curri gjendet trupi i shkrumbuar

Një person i pajetë, tërësisht i djegur, është gjetur pasditen e sotme nga policia në Bajram Curri. Lajmin e bëjnë të ditur burime policore lokale, sipas të cilave trupi i pajetë është gjetur në makinën e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.102Z

Fushata PD, kryeministri Berisha sot në Bajram Curri

Vizita e kryeministrit Berisha në vendlindjen e tij Bajram Curri, do të jetë një kthim pas 12 vitesh. Vizita e Berishës pritet të shoqërohet nën masa të larta sigurie. TIRANE- Kryeministri dhe njëkohësisht kryetari i PD-së Sali Berisha pritet të vizitojë sot qytetin verior te Bajr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama